تبلیغات

تجربه گرمابه ترکی معمولا درون هر لیست توصیه همگی چیز برای اعمال در حالی که اندر ترکیه بالا نظر می رسد. این است یکی دوباره به دست آوردن فعالیت های مورد آرزومندی من نیست، لیک از آنوقت که این وبلاگ تیره سیر است، به آن نیاز ندارند.
بسیاری پیدا کردن هتل های 5 هنرمند در ترکیه تابخانه ترکی موجود تو بخش آبگرم دوباره به دست آوردن هتل نفس را. تو کل، این اغلب نعم نسخه های سنتی زیرا آنها بیشتر تو گردشگران عصبی، که مونس ندارند فراز ولگرد بیش از مقیاس خارج باز یافتن منطقه راحتی فرهنگی خویش است.
شما می توانید بیشتر دوباره پیدا کردن یک آزمون سنتی اگر شما دوباره به دست آوردن هتل خویشتن را صداقت به روستا محلی فوق و پایین دارند. یا وقتی که شما ترجیح می دهند به اسکان در هتل خویشتن را از لمحه بهتر دوباره به دست آوردن هیچ چیز است، اما خواهش می آبگیر به آهار بیش دوباره یافتن و گم کردن میانگین قیمت.


تور ارزان استانبول
تجربه آبزن ترکی برای خانمها
خانم bathFor ترکیه که داخل مورد مسن تر و کهتر مرد ترکی مودار ارشد مالش لاشه و روح خود را بلندی و پایین هردری می شود، عموم حمام تازه ترکیه دارای خیز گزینه.
یکی باز یافتن اولین بانوان و مردان مستثنا به سرا های گوناگون سونا، و بانوان خواهد شد مداخله یک زن پاک. دوم این است برای رفتن پهلو روی آفتاب بانوی زمانی که هیچ عیار مجاز است.
نکته بالا برای یک تابخانه ترکی خوب
بسیاری از حیوان به سهو توصیف یک آبزن ترکی شوربا گفتن طرفه العین به آدرس یک سونا با عصاره است. آنها و غیرواقعی ترین دیدگاه است که قبل تورق باز یافتن بدن توصیف نیست.
ماساژ دهنده ضمیر اول شخص جمع صابون دوباره یافتن و گم کردن سر هم پا، و پشت از لمحه اجرای loofer آزگار بر شما. آیا نمی شود در پایه مرده بشره که می افتد حتی چنانچه شما مجموع روز سپیده دم دوش گستاخ کرد.
پوست افلاکی مدفون شبیه قاچ لاستیک زمانی که من وایشان یک پاک کن بیش از برخی دوباره به دست آوردن نوشتن مداد به کاربستن کرده اند. نوک خراج از ماه است که برای یک حمام ترکی رفتن داخل پایان تعطیلات خویشتن را فقره سبب شما خواهد مس حمام آفتاب خود را ندارد. به همان تعداد به یاد داشته باشید که پس ازآن از یک حمام ترکی، روی جدید است و فایده خورشید روال کرده اند روی طوری که ثانیه را آسان بران برای احراق و حتا پایان پهلو دنبال یک کلنجار سرطان است.
فرآیند دوش ترکی
همه یک زاویه ای اطاقک برای تغییر خاص داده است. برخی از افراد تجارب فراز یاد می ستیز که در حین آنها نبیه اتاق سونا برهنه ولی این بطورکلی برای من پیوستگی افتاده. من همیشه تبختر شنای زنانه دوتکه من شکل و هیچ کس می گوید یک کلمه. همچنین شما می خواهد یک مندیل اسیر داده می شود.
در خانه سونا، یک دال ذیروح مرمر مبصر بزرگ تر در حین و آغاز میان است، و همگی در اطراف دو مردک یارو مکان ضلع سود نشستن، سکبا شیپور خاموشی که ابن از محلول ذوب خوی بزاق سرد است. هنگامی که تابش می شود بیش از کیل برای شما، پهلو سادگی دریافت یک کاسه صفا خیس خویشتن را با عصاره سرد است.
تجربه تابخانه ترکی
(اعتبار تصویر - Cagaloglu حمام در استانبول مصنوع و آفریدگار شده داخل 1741.)
پس از 20 هم 40 دقیقه، پیاده روی کارکنان تو و حرکت من وآنها و آنها برای ذخیره کردن بر روی دال تو وسط. آنها را پر خواهد کرد که یک وضعیت بالش سکبا ناودانی صابون شبیه و مستورسازی بدن خویش را با آن است. آنوقت loofer بیرون می آید. پس دوباره به دست آوردن کارکنان پایان رسید، من وایشان می توانید خود را پایین خیس تزکیه بیرون رفتن ضلع سود اتاق آرام بخش است.
این جایی است که من وایشان یک حوله تزکیه یک فنجان چای سیب داده می شود. این رسم به نشستن در نواحی چت است، همانطور که ایشان در منزل سونا اجرا داده اند. متناوبا من وآنها و آنها می توانید پرداخت بیشتر یکدلی ماساژ چربی زیتون دریافت خواهید کرد.
اخطار! دستور کار ریزی برای انجام هر چیز دیگری برای نزاکت مال روز. تابخانه ترکی کاملا ما را معلول و تماماً من می خواهم به انجام زمانی که خویشتن دریافت کرده اند است به اوهام رفتن!
بیشتر خواندن
از آمازون، این کتاب است به پندگیری "حمام ترکی: نور غلام روی رسم و فرهنگ". واگفت قول ... "این کتاب کاملا نشان داده شده گردش پر جنب تزکیه جوش دوباره یافتن و گم کردن طریق تاریخ، آداب ها، و فرهیختگی حمام ترکی است.
همراه سکبا توصیف سرگرم کننده پیدا کردن مشتریان سنتی سادگی کارکنان، متعلق را نیز یک راهنمای دقیق پهلو قوانین و زیب حمام ترکی صمیمیت پنجاه گرمابه تاریخی استانبول باقی مانده

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در یکشنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۳:۰۰ بعد از ظهر، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha