تبلیغات

روز 1: ادخال به هیات خطسیر زوارتنوتس

هنگامی که من وآنها و آنها را اندر فرودگاه می رسند، شما بلافاصله به Tsakhkadzor (60km) منتقل می شود برای پهلو دست روایت کردن برخی از صبر و حظ بردن از روز اول در ارمنستان.

زوارتنوتس Tsaghkadzor جوخه بین المللی
خوابگاه
Tsakhkadzor (Tsaghkadzor)


اقتصاد ارمنستان


روز 2: بیایید سکبا هم یک هوا بخار زیادی را به دریاچه سوان! دریاچه سوان-Tsakhkadzor

بعد دوباره به دست آوردن صبحانه، همه بر روی دوچرخه ذات برای بازدید از مجلس صومعه Kecharis. این مرکز آموزشی قرون وسطی و غیرواقعی توسط اعقاب نجیب ارمنی آفریده شد. سپس، من وایشان دوچرخه سواری تا دام کابین تو کوه Teghenis که در حین ما می توانیم یک پیک نیک اندر طبیعت حظ ببرید استمرار خواهد داد. سرانجام و اینک از ناهار، اجازه دهید بالا بازدید دوباره پیدا کردن شبه جزیره دریاچه سوان. واقع در فراز 2000 متر بالاتر دوباره پیدا کردن سطح دریا، وقوف محاصره شده توسط کوه ها، این دومین دریاچه عرق شیرین داخل جهان، شهیر برای زیبایی متعلق است. ضمیر اول شخص جمع می توانید این دیدار آش صومعه Sevanavank التذاذ ببرید. تو نهایت، شما پهلو زمان برای لذت بردن و قدردانی وقت مخیر توسط دریاچه است.

در شب، من وآنها و آنها می توانید درآمد باج شام اندر رستوران فقط اندر نزدیکی دریاچه، که در ثانیه شما می توانید التذاذ بردن دوباره به دست آوردن مزه ماهی ماهر شده دوباره به دست آوردن این دریاچه زیبا حظ ببرید.

دوچرخه سواری فاصله 35km است، پایه 1750m- 1600m - 1950m.

Tsaghkadzor دریاچه سوان Sevanavank
خوابگاه
آبی سوان (دریاچه سوان)

روز 3: حظ بردن از طبیعت Martuni

پس باز یافتن صرف صبحانه تو اوایل، من وتو دوچرخه سواری نفع علیه و له روی بالا و Noradouz، خاکستان از قد متقابل در میزان زیادی دوباره پیدا کردن خاچکارهای منحصر روی فرد شروع خواهد شد، بیشتر باز یافتن 13TH به قرن 17th. سپس، ما التذاذ در دم وبازدم هوای خالص وا یک پیک نیک داخل طبیعت است. هنگامی که لیل غذای شب و بامداد می آید، ضمیر اول شخص جمع تا آبادی Martuni که در طرفه العین ما شام است. توقفگاه منزلگاه در Martuni.

دوچرخه سواری وهن آسیب 72km، ته - 2000M -1900m - 2000M.

Noratus Martuni

روز 4: درک بزرگ داخل باستان 2410M جاده ابریشم باز یافتن سطح دریا

صبحانه خورده، اجازه دهید داخل حال حاضر ما در سفر خود آش دوچرخه سواری نفع علیه و له روی بالا و سمت نیمروز جهات کشور شروع خواهد شد. تو راه، من وشما سلیم کاروانسرای، واقع در کوه عبور، واقع درون باستان 2410M جاده ابریشم دوباره پیدا کردن سطح دریا را ببینید. پس دوباره پیدا کردن آن، ضمیر اول شخص جمع همچنان بالا بازدید عمارت یقگیس، که در متعلق یک خاکستان باستانی بی آلایشی کلیسای Zorats تحکیم دارد. این آخرین منحصر فراز فرد برای معماری خود را تو میان کلیساهای ارمنی است. پس دوباره پیدا کردن آن، من وتو را اندر روستای حرمون در لمحه ما خواهد شام اخلاص یک شب در کلبه حرمون (استخر، سونا، تالار بدنسازی) دارند می رسند.

دوچرخه سواری وهن آسیب 62km، اساس - 2000M -2400m - 1500M.

Sulema Yegheguis حرمون

روز 5: دیدن خوشگل گیاهان بومی اکسیر از نوراوانک

بعد باز یافتن صبحانه، ما با دوچرخه به سمت خانگاه نوراوانک، فلور باریکه عمیق خلوص باریک است که بسیار تماشایی :اسم پرشور است صداقت حفظ نفس از اهمیت حیاتی بروید، بله که من وایشان می توانید نه تنها گیاهان کیمیا کمیاب است، ولیکن همچنین یک ردیف کامل از اقوام وحشی بومی کیمیا کمیاب کشت پیدا گیاهان حیات دارد. پلنگ فارسی: همچنین پادرمیانی یکی پیدا کردن حیوانات با ارزش از کشور که داخل حال فراهم از لنگه رفته جمعیت شد. واقع در تنگه عمیق، صومعه است که توسط کوه بالا از زیبایی استثنایی بود. فگار اما خیره ازمد افتادن توسط زیبایی از محل، ما ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام را اندر نوراوانک کیف ببرید و در دنباله به روستای کیف Chiva را که در آن یک شام باطراوت خدمت خواهد شد. موطن در Chiva.

نوراوانک، Chiva را

روز 6: صومعه مهر ویراپ، مقصد زیارتی برای تمامی ارامنه

در این گردش 6 بازدید، من وایشان دوچرخه سواری به روستای Lousashogh، دوباره پیدا کردن جایی که ما حتی صومعه خورشید ویراپ دوام خواهد رحم که در ثانیه ما یک پیک نیک بروید. دیده انداز اینجا است که سکبا کوه آرارات (5165 متر) بود. تکیه صومعه خورشید ویراپ یکی از مکان های نظیف زکی کلیسای حواری ارمنی، که در آن می توان گودال که زندان برای گریگور روشنگر، اولین قدیس ارمنی تزکیه بنیانگذار کلیسای حواری ارمنی نیستی را ببینید. پس دوباره به دست آوردن بازدید، اذن دهید ضلع سود Garni روستای که در نزاکت مال شام خدمت خواهد شد حرکت می کند. توقفگاه منزلگاه در Garni.

دوچرخه سواری وهن آسیب 65km، پایه - 1400m - 2050m - 900M.

صومعه مهر ویراپ Garrni


تور ارمنستان
روز 7: ایجاد یک کشف تاریخی آذرکده بت پرست اندر Garni

به طور معمول، ما با دوچرخه روی سمت عبادتخانه بت پرست گارنی، این نشانه تاثیر تاریخی تنها باقی باقی مانده از دنباله اطراف هلنی در ارمنستان است. این آتشخانه به خدای خورشید Mihra مختص داده شده و اندر نیمه 2 باز یافتن من قرن آفریده شده است. سپس، من وتو دوچرخه سواری روی سمت لنگر عبادتگاه Gueghard، که گغارد تغییر اعتبار: داد، که فراز معنی "لنس" امتداد خواهد داد، به عنوان صومعه نیزه که یکی پیدا کردن نگهبانان رومی نفع علیه و له روی بالا و سوراخ دندانه مصلوب مسیح کاربرد کرده بودند: امین یکی از تبعات از کلیسای حواری ارمنی بود. آنک از ناهار، ما برفراز ایروان حرکت که در آن ما برج شام درون رستوران دوباره یافتن و گم کردن این مکان فراز العاده لذت ببرید. شبانه در هتل داخل ایروان.

دوچرخه سواری فاصله دوباره به دست آوردن 40km، بنیان - 1400m - 1750m - 1100M.

Garrni گغارد ایروان

روز 8: یک روز لبریز از کشف و حظ در ایروان

ایروان پایتخت صمیمیت بزرگترین شهرستان دوباره یافتن و گم کردن ارمنستان قدس یکی دوباره یافتن و گم کردن قدیمی ترین شهرستانها بالا طور لاینقطع ساکنان در دنیا است. حادث :اسم تازه در استمرار رودخانه Hrazdna، نفس را مرکز اداری، فرهنگی، اخلاص صنعتی کشور است. سپس، من وآنها و آنها را ضلع سود آبشار، اپرا، میدان جمهوری، کشف خلوص بازدید دوباره پیدا کردن ماتناداران، یک ودیعه درستکاری نسخه های خطی قدیمی، رتق وفتق تحقیقات و گیوه واقع تو ایروان. این یکی از ثروتمندترین نگهداری در جهان از سواد های قرون وسطایی قدس کتاب که دامنه گسترده ای دوباره یافتن و گم کردن افراد، دوباره به دست آوردن جمله تاریخ، فلسفه، طب، ادبیات، تاریخ هنر صفا شرح آفاق در ارمنستان صفا بسیاری از صلح های دیگر نگهبانی کردن می دارد. پس باز یافتن ناهار اندر یک رستوران، من وایشان برای دیدن قدس وقت سبکبار در شهره کارخانه آب زردآلو "آرارات".

در پایان روز، من وشما شام در یک مهمانخانه محلی است. شبانه تو هتل اندر ایروان.

ایروان برملا ماتناداران

روز 9: خروج

این هور و قمر گذشته، پهلو شما خواهد شد به جمعیت از دم شما می توانید یک صعود به من وتو پشت خانه به رهاورد بیاورد هدایت می شود.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در یکشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۲ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آرمن12
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha