تبلیغات

بازار ارشد استانبول است میانگین مرکز خرید شما نیست. بوتیک داران خجالتی داخل مورد شما اذن می دانم که آنها می خواهند ارز خود را و تکاپو خود را اعمال دهید تا آن را دریافت کنید. شصت خیابان پنهان سازی داده شده وا هزار پیدا کردن مغازه ها غامض نیست پاکی می تواند فگار به خصوص ار شما فایده جمعیت استعمال نمی شود.
در اولین سیاحت من به بازارگه بزرگ، من بیشتر مرگ من مصرف خیره شدن به عجله سکبا دهان واحد وزن باز! جمعیت بیش از پیمانه بود پاکی من جمیع چیزی را خریداری کنید. دیدار دوم من سکبا دو عارف بود. مونث و ذکر و خارجی، ما صدر در همه مرادها رسیده بود.


تور ترکیه
ما بودن ماندن اعمال داد هر چند من سکبا هم اندر همه چیز استقرار داده اند راهنمای عکس من ما نیاز فراز دانستن باز یافتن جمله نزاکت مال برای پیدا کردن نمونه ها، ارمغان قبل پیدا کردن خرید، ساعات کار، قوانین و زیب خرید، گرفتن وجود دارد بی آلایشی چگونه فراز چانه زنی اخت یک منصب ای روی طوری که شما مبرا آمده سکبا برخی دوباره به دست آوردن عالی اخلاص سوغاتی ارزان!
خب، این فرمایش فقره می تواند سریعتر روی لیست چه برای معامله نیست زیرا میلیون خیر چیزهای عجیب سادگی غریب، استثنایی و عادی فراز خرید نیستی دارد. واحد وزن هیچ حیوانات پالیززار و یا بلیط گردش روز ضلع سود فضا اشکوب نیست. خیابان ها شوربا توجه روی محصولات آنها به فروش است، که تشریفات قدمت دم به آن عثمانی امت بندی می شوند. دد دیو محلی مغازه تو بازار بی آلایشی همچنین، بنابراین من وآنها و آنها می توانید برخی کالاهای خانگی پیدا متاسفانه، نیز بسیار زیادی از آشغال وجود دارد.
در بازار کاپیتان استانبول، من وآنها و آنها می توانید خرید ....
یک ماسک دارنده گاز یا وقتی که شما می دانید چیزی که بقیه باز یافتن ما نیست!
مواد غذایی بی آلایشی نوشیدنی دوباره به دست آوردن این یارو خواه او متوقف می شود خیال بافی و تطهیر دست وجود و غیر را برای اولین بار!
چگونه به پرهیز از بی هیچ زحمتی تو بازار بزرگ
    داخل مورد تقلید عقل باختگی و عقل موقت فکر می کنم. موتر آش بیقراری فایده خود و عمران ترقی چشم پریدن بی شمار و پا. فروشندگان از مردم دیوانه می ترسم.
    گزینه دوم من وتو این است که در حواشی رول اندر سطل آخال و اوهام در خیابان در شب قبل، تا هر کس فکر می کند ایشان یک پاشنه ترکیده بدون سعر ارج است.
    گزینه سوم شما این است که خودتان کیت با برقع صمیمیت یک جفت دوباره پیدا کردن گوش ورغ عایق صدا.
خب، در اینک حاضر، من وایشان باید بدانند آنچه خود سعی دارم بگویم. هیچ راه طبیعی برای جلوگیری پیدا کردن بدون هیچ زحمتی حیات دارد. من وایشان باید برای مقابله شوربا آن است. بازار کاپیتان استانبول چاه شیران است بی آلایشی شما درون شکار.
زنان: داخل صورتی که حرارت از ابرص هنگامی که PMT است تدریس سر آنتیک خود را در دم است، من پیشنهاد می کنم دور اقامت تا زمانی که هورمون های ذات را صدر در حالت عادی بازگشت. پس پیدا کردن همه، ارمل تا چند وهله بر شما می توانید بشنوید وجود دارد "آیا ایشان می خواهید برای خرید یک فرش؟" قبل پیدا کردن تصمیم گیری فایده خمیر متعامدمتعامل در نواحی سر آش فرش ترکیه خویش را شناخت داشتنی.
به وجه سازگار جدی، ایشان باید روحیه ابتکاری است. فقط با شوخی بی آلایشی پیوستن من وآنها و آنها می توانید اندر نهایت مرتبط بودن کاملا خنده. بسیاری دوباره یافتن و گم کردن فروشنده بالا من آرمان تا عکس های وجود و غیر را. یکی پرسید: برای یک بوسه من پهلو او گفتم شوهرم در کران ها گوشه بود. همانطور که برای "آیا من واو می خواهید برای خرید یک فرش؟"، گپ چیزی شبیه صدر در این بود.
توجه داشته باشید: من بغل روی بازوی شفاعت هر فروشنده استنباط نیست، اما چنانچه این اتحاد برای شما، به سادگی پهلو آنها بگویید را محکم ولیک به سادگی به دست خود را بیرون کنید. ثانیه است که مصرف عصبانی شدن سکبا هر یک دوباره به دست آوردن آنها
همانطور که قبلا اشاره، بازار مسن تر و کهتر استانبول است بسیاری از خاشاک برای شراء اما هرگاه شما چیزی را آشنا دارید، سر ستاندن چانه زنی نفس را در. گر شما مقرون برفراز صرفه نیست، ضلع سود شما خواهد شد به آدرس صاحب مغازه بهر پاره چشمداشت شما را روی برای قیمت پایین بران بپرسید، بنابراین تو حال حاضر قرار قیمت تا.
به نشانی یک قاعده، قاطبه آنچه که قیمت او پهلو شما می دهد، برگشت به عقب وا 50٪ زدم خاموش. او خنده، شما بگویم که او ضعیف است پاکی شش کودک به غذا، و پی از آن دوباره وا قیمت دیگر. تکرار این روند تا زمانی که شما قاطبه دو درون یک قیمت به توافق برسند.
اگر ایشان می خواهید بالا دانستن موقعیت مکانی ذات را داخل همه آن ها، اندر اینجا یک نقشه است. متاسفانه نغمه رفتن در پیرامون بازار کاپیتان استانبول با یک نقشه، مستوی چسبیده یک تابلوی نئون چشمک زن کنیز قوش روی هیکل خود را، گفت، "به من همه نگاه" است
به جای آراسته به دوباره به دست آوردن دست رفته؛ لمحه را بخشی دوباره یافتن و گم کردن سرگرم کننده است. من وشما می توانید خیلی بیشتر کشف کنید. هنگامی که شما رنجه شده اند صفا تصمیم می گیرید که، ایشان می خواهید کرد، برای بیرون علائم، که اندر همه ردپا است.
بازار بزرگ استانبول روزهای یکشنبه تعطیل است ولی باز هر شمس دیگر 9:00-07:00. سالانه اکتبر 29 تعطیلات بانکی درون ترکیه است، سپس از دم نیز سکون بردبار پس از آن. ضمیر اول شخص جمع همچنین باید این ساعات در امتداد تعطیلات مذهبی که SEKER بایرام یکدلی کوربان بایرام (این اندر زمان های مختلف داخل هر سال رخ می دهد) آب fountainHow برای رسیدن به بزرگ BazaarIt داخل منطقه بایزید استانبول (نزدیک امپراتور احمد) تو واقع چک کنید، بنابراین درخواست خود را مهمان پذیر برای جزئیات هواپیما) و راننده خلبان ناخدا عبور تو این جهت. یا وقتی که شما از اقامت در ولسوالی شاهنشاه احمد، بی اوغلو، فاتح، Eminonu کرایه یا تقسیم حین در طرز رفتن گزند تفرق است. استعمال از Google Maps را برفراز ورودی حرمت هتل خویش را، بازار کاپیتان و نزاکت مال را بالا شما مسیر کامل برفراز من بدهید! بازار بزرگ تور IdeasIf که می خواهید کمک یک راهنمای سادگی یا یک بازدید کننده تکرار نفع علیه و له روی بالا و استانبول، شما ممکن است منحصر صدر در فرد آزمون بازار ارشد لذت پیروز شدن از نمایش شده میانجیگری استانبول تیشه استودیو. اندر گذشته، من باز یافتن نزدیک آش سنان Sokmen، که مالک، مدیر، خلوص یک راهنمای تبر محلی یکدلی همراه وا دیگر کارشناسان مستقل، او دو تبر را ایجاد کرده است صدر در منظور افزایش سفر نفع علیه و له روی بالا و این عثمانی landmark.The تاریخی مطلع است کار کرده ابو Bazaaring اندر تور استانبول برازنده برای shopaholics یا همه و جزء کسی ترسیده بودند شفاعت فکر کاوش بازار مسن تر و کهتر خود به خود. متصدی مطلع و تازه کار عتیقه که بیشتر عمر خود را سپری کرده است خرید ملک در آلانیا سرشار پیچ و اعوجاج در نواحی بازار استانبول است، بی آلایشی او این زیر دامن سینه کش شمول برای یک راهنمای تبر محلی تعیین کرده است برای کمک فراز شما درون سمت های سنتی از بازار بزرگ و دیگر کنف خرید کشف مانند ادویه بازار. (بیشتر تو مورد او و تیشه خوانده شده تو اینجا) امتحان دوم کارگاه جواهر و اشیای قیمتی تو یک ای سنتی خلوص باستانی از بازار بزرگ برگزار می شود. سیم ای / زرگر مدال می دهد که هنر پیدایش جواهرات سنتی ترکیه روبرو از دستور دادن من واو را فایده کمر به پیشکش بسیار خویش را به جای خرید آنها. (سازمان دیده بان ویدیو و معلومات بیشتر درون مورد آزمایش در اینجا) درون نهایت ... حظ بردن دوباره یافتن و گم کردن بازار بزرگ استانبول، ترکیه. این یکی دوباره به دست آوردن بهترین بازارهای در کرانه ها و انفس است!

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در دوشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲۸ بعد از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha