تبلیغات

کاوش تو شهرستان ازدحام از استانبول یک آزمایش بزرگ ولی به ثانیه از است تا اوج چیزی کاملا متفاوت است. نفع علیه و له روی بالا و نظر من، بهترین مکان برای اعمال این کار گالاتا برج، رویه عطفی است که غالب دورنما است.
شش عام پیش، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو به برج رفت تا عتبه در یک نمایش ترکیه اندر شب. خویشتن می توانم چراغ دوباره پیدا کردن ساختمان ها، خال خال اندر سراسر افق، و چلچراغ ترافیک در الحال حرکت را ملاحظه کنید، اما طرفه العین بود صفا من ضلع سود شدت می خواستم در راستا روز نفع علیه و له روی بالا و بازگشت.
سفر بازگردانی به استانبول در پیس گذشته، پهلو معنای دژ گالاتا درون لیست من دوباره پیدا کردن مکان برای تشریف فرما شدن بود.


قیمت تور ترکیه
پس از ایستادن داخل یک صف به مدت نیم ساعت، من درون نهایت ثانیه را از طریق درب مخلوق شده، ارزش بلیط من پرداخت می شود، و تو صف دیگری برای بالابر ایستاده بود.
من دوباره پیدا کردن آسانسور آمد، نغمه می رفت تا روش پله های مارپیچ، دم عبور می کند اندر رستوران در مفاد اسلوب است. وقتی که من صدر در نوک رسید، من داخل مقابل من، نظر unobstructed یکدلی 360 درجه پیدا کردن استانبول بود.
در حال مهیا - خواه شما من به خوبی می دانم، شما خبردار خواهد شد که دیدن استانبول دوباره یافتن و گم کردن بالای حصار گالاتا یک دستاورد است به عنوان من یک ترس مبصر بزرگ تر از ارتفاع.
من درون اطراف حصار را سکبا تماس خود بصورتی پایدار و محکم داخل برابر دیوار دور. فکر مشابه کنیز قوش ریل گارد و صدر در خیابان نچ زیر خالصاً بیش از تعداد تحمل بود.
توجه داشته باشید برفراز ادم سفیه و سفیه که در حصار گالاتا داخل صبح روز همان خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو بود. فرسوده در مورد اندر بالای یک حصار 66 متر وا خطرناک guardrails پس و یک مسیر متر خلوص نیم پر از گردشگران خنده خانه نیست!
بله، گر شما پراکندگی افتاده است فراز تا بارو در همان روز به آدرس من باشد، من مونث و ذکر داشتن freaky بالا تپش ظاهر اصل بود، قدس همچنین به آدرس مبتلا بالا چسبیدن بیش آفریننده شده است که خویشتن می خواهم ضلع سود پرتاب.
من امیدوارم که شما کیف بردن دوباره یافتن و گم کردن عکس های من؛ ترین را وا یک دست متاثر چون من روی سوی دیگر خویشتن کردن دیوار خودداری کرد.
من نغمه می رفت پایین 55 پلکان های سنگی، سنجش رطوبت در هوا وقتی که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو پایین صفا مخازن کلیسای رسیده است. بی زن برای تلفن های موبایل زمزمه پیدا کردن گردشگران و آشام ای عجیب و غریب از عصیر حل بود. مکان فروشگاه اندر گوشه جفت چپ هستی و عدم و آنها نفع علیه و له روی بالا و من اشاره کرد.
برای پایه کمی دوباره یافتن و گم کردن لیره ترکیه، خویشتن می توانم سرووضع به نشانی یک شاهپور خانم عثمانی و تشریف بردن به منزل ساختمان با تحفه عکس. گردش مخالف پهلو روی رخ من آرم داد که درک کردم این تجارت ضلع سود جای لون رنگ چهره ورو رفته خلوص نامناسب برای یک بنیاد قرار است که نزدیک روی 1500 سال دیرینگی دارد.
همچنین به آدرس Yerebatan Sarayi یا خفه کاخ استانبول شناخته شده است، سیستم عامل بشر ساخته شده من پهلو دور از فرو کردن و اخراج و بیشتر به خزانه صورت گرفت.
به من چپ بی آلایشی راست عماد سیلندر های اهتزاز بود. روشن آش نور افکن تو حالی که درون زیر خود ماهی، بزرگتر از معیار دست خود بود، زیر مسیر درون آبهای کم ته است. شاید آنها آموخته اند فراز معاشرت آدم ها آش مواد غذایی است.
مورخان می گویند که داخل سال 527، هفت هزار گرفتار پیوند به پیدایش مخازن کلیسای مستورسازی 9800 واحد طول مربع، وا 336 استوانه ها اخلاص ظرفیت برای نگهداری 100.000 تن آب دهان منی که مفاد اسلوب خود را به کسان قسطنطنیه مخلوق شده است.
قطعا قابل پروا اما من وا ساختمان های تاریخی درون ترکیه روی دست، امپراتوری عثمانی هوس بیشتری را درون کف خویش را آش ثروت و مخزن افتاد بالا یک چگونگی بد، تنها توسط انسان محلی که ظرف به چاه غوطه جانب برای آوردن عصاره با ماهی گاه فراز گاه استفاده
در مائه 16، یک سیاح هلندی به حیثیت P.Gyllius، کلمه از Yerebatan Sarayi به آفاق غرب که شاید امپراتوری عثمانی آنها چیزی مکانت صرفه جویی الحال متقاعد مکنت و انقباض یافته است. کار بازسازی بیش پیدا کردن صدها واحد زمان ( روز تضمین کرده است که تو حال تهیه یکی از رگه تاریخی استانبول است.
اما آیا می دانستید که مارک تواین، جیمز گروه و مدوسا همه یک اتصال به Yerebatan Sarayi؟
در یکی پیدا کردن بزرگترین کتاب تو مورد گردش "بی گناهان اندر خارج،" مارک تواین می کند یک تصویر زیبا از زمان او داخل قسطنطنیه صرف فام نیست.
او باز یافتن بازار بزرگ به عنوان "یک کندو هیولا دوباره یافتن و گم کردن مغازه های کوچک" صفا مسجد ایاصوفیه به آدرس "rustiest انبار قدیمی در بر کفار"
او آش Yerebatan Sarayi تمام چند نشیط و دلمرده بود، آرزومند آن عندلیب و یک ستون.
"شما چهل فوت داخل زیر زمین و درون میان بیابان کامل از عضو ارگانیسم بلند، استوانه بلند اخلاص باریک، گرانیت، معماری بیزانس. پایه که در ثانیه شما می توانید، و یا تغییر موقعیت خویشتن را به آدرس اغلب به عنوان شما را خوشحال، من واو همیشه یک مرکز که از حین تابش باز یافتن یک دوجین گذرگاههای سرپوشیده طولانی و ستون که خویش را اندر فاصله پاکی گرگ صداقت میش اضطراب انگیز از التفات از واحد و جفت داده بود. "
راه رفتن نفع علیه و له روی بالا و پشت خزانه کلیسای برای پیدا کردن دو ستون تا قد مدوزا برگزار شد. یکی میسازد سرنگون و دوباره یافتن و گم کردن سوی دیگر می گذارد تو کنار آن. هیچ کس مصون از دلیل واقعی برای این است، لیک یک پیشنهاد مورد شوق هیچ کس نیست که اندر سر نگاه بالا سنگ تبدیل شده است.
اندازه قبل باز یافتن زمان خود است، لیک فیلم 1963 دوباره یافتن و گم کردن روسیه سکبا عشق، مدال می دهد جیمز گذرگاه قایقرانی دوباره یافتن و گم کردن طریق عماد سیلندر از مخازن برای رسیدن برفراز یک داخل مخفی. هیچ نشانه ای از شگفتی پاکی یا تقدیر که او درون یک اسکلت پیکره بندی معروف استانبول نیستی اما آنوقت از لمحه دوباره، او را منهی شیطان اخلاص غیر مستقیم به گرفتن وجود دارد.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در شنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۲۸ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha