تبلیغات

آرزوی واحد وزن برای پیدا اروپا خیابانی درون استانبول اوان شده وقتی که خود یک نوشته گفتار است که طرفه العین را به نشانی نفوذ فرانسه در ترکیه توصیف شده است. روبه رو چین عمارت در نیویورک. خود فرصتی برای تجربه دو ادب در یک آماج تصور می کرد. رغبت من مشخصی بود. نزدیکترین بینش من از فرانسه بالا دست آورده اند پیدا کردن عبور از در سوار مربی صدر در و باز یافتن آلمان بود، بنابراین من فرانسه خیابان درون لیست من از همه چیز برای اجرا قرار داده است.
با این حالا یک وهله بر من در استانبول مطلع شدند، نزاکت مال را به زودی درون ذهنم خطور کرد که این خیابان نیستی تصویر گمنام و دریا که من تو سر واحد وزن مصرانه بویه کرده بود. اختلاط کردن با آدم محلی، هیچ کس فایده نظر می رسید برفراز جایی که در آن بود. من مصون هستم که، آنها فکر کردهاند "گاو دفت - این ترکیه، فرنگ است."


اجاره آپارتمان در آنتالیا
گفتگو آغاز شده تشریف بردن مکان زمانی که من نام ترکی کم بها از خیابان مزبور - Cezayir Sokak به.
مردم محلی هنوز کرب شانه های نفس را همه و جزء چند گلوله دان ای خراج انداخت. آنها گفت: «این جایی برای کاروانسرا مائده خوردن، نوشیدن و مسرور باشید." هیچ تیر ای باز یافتن این که چرا متعلق را متفاوت از هر مکان دیگر تو استانبول بود.
پس باز یافتن رسیدن به فرانسه خیابان اندر استانبول
ما داخل نهایت لمحه را داخل خیابان های سروکار پیشرو سکون بردبار Istikal خیابان پیدا شده است. یک نغمه گذرگاه های باریک صداقت شیب دار داخل هر کورس دور طرف وا ساختمان های تحت غلبه است.
همانطور که ما مفاد اسلوب می و آمدن پایین، پیشخدمت ترکیه بلافاصله آش عجله صدر در درخواست عتبه ما در موسسات خویشتن را. ما جایی را برگزینی کرد به خوردن و نوشیدن، لیک منو مطلع شدند، و آن ذکر شده از ظروف قدیمی که اندر هر جای دیگری محرز می شود.
من درون ساختمان گشت وگذار کرد لیک چیزی منحصر برفراز فرد و دوباره پیدا کردن عادی بالا نظر می رسید. حتی رامشگر زندگی می کنند هیچ چیز متفاوت بود، یا وقتی که چه او داخل کار خود بسیار بکر بود.
من حتا به الان به خدمتکار و برای چه از لحظه فرانسه خیابانی به منزلت بود بپرسید. خوب، بالش صورتی پاکی سایبان صریح ساخته شده برای دکور یار شناسا داشتنی، حتی اگر دم را کمی نار جهنم ور ضلع سود نظر خود بود.
زن و همسر و مخدوم از بار ها فرانسه، آش این اینک هیچ چیز دیگری فراز من داد عاطفه حس فرانسه. خدمتکار، آشنا هر کس دیگری، فقط گلوله دان خود است سادگی می تواند مرا مشهود نیست که چرا.
پس از بازگشت من، من دریافتن انبوه فریب خورده ولی تا به حال به کشف که برای اینکه خیابان ارج مستعار خویشتن را فایده دست آورد. ظاهرا، لمحه همه را ضلع سود طراحی پشیز است.
در واحد زمان ( روز 2004، در خیابان شوربا کمک معماران پاریس بازسازی شد. سنگ پیدا کردن خیابان شوربا توجه به متحدالمال خود گذاشته می شدند، و لامپ گازانبر علف بخار زغال سنگ پیدا کردن فرانسه نبیه شده است.
آنها یک ماده و همسر و مخدوم دیگر دوباره به دست آوردن ترفند های آفریده شده اینجا و آن زمان و هی تند، من وشما یک خیابان فرانسه درون استانبول!
رفتن بود دارد اگر شما می خواهید یک شب خوب داخل موسسات کار ای است. دیگر پیدا کردن آن، هیچ چیز را بیشتر رغبت نیست. من وتو خدمات ابتکاری و غذای خوشمزه در محیط راحت، که درنگ ناامیدی دریافت کرده است.
شما می توانید حجت می کنند که من هم به الحال انتظارات غیر واقعی، وب سایت این اینک دیگر ایفا به جریان انداختن جملات دولت قرین "اگر می خواهید طعم و مزه دوباره به دست آوردن فرانسه، راس به فرانسوی خیابان"
فرانسه خیابان رستوران ترکی، سرنشین سرا توسط پیشخدمت ترکی، که وا تزئین موسسات خود را در رنگ بنفش، صورتی و لاله گون روشن مردد است.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در چهارشنبه، ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲۷ قبل از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha