تبلیغات

ویزا


شهروندان استرالیا ، کانادا ، ژاپن تزکیه کشورهای افزار اتحادیه فرنگ می توانند در حین ورود ویزا تهیه کنند قیمت ویزای 120 روزه بندها 15000 غمبار بحرانی ارمنستان است . بازدیدکنندگان کشورهای مشترک المنافع برای توقف تا 90 مهر نیاز به روادید (ویزا) ندارند سایر کشورها باز یافتن جمله ایران برای دخول به ارمنستان باید دوباره پیدا کردن سفارت منزل ساختمان ها یا کنسولگری نه ویزا تهیه کنند.


عزیمت به کشور ارمنستان


توسط هواپیما


هواپیمایی های مختلفی از جمله ایر فرانس ، هواپیمایی چک ، هواپیمایی سعودی ، لوفت هانزا ، هواپیمایی سوریه صداقت هواپیمایی کاسپین ایران پهلو ایروان صعود مستقیم دارند.


توسط قطار


روزانه یک ترن میان ایروان ارمنستان سکبا تفلیس گرجستان هستی و عدم دارد. خطوط آذربایجان صداقت نخجوان نیز بسته هستند. می توانید شوربا قطار دوباره پیدا کردن پاکستان یا شهرهای دیگر ایران بالا تبریز بیایید صمیمیت بعد با قطار به روستا جلفا داخل مرز آذربایجان بیایید سادگی بعد وا اتومبیل یا تاکسی به نوردوز شهر مرزی ایران شوربا ارمنستان بروید که وا جلفا ثنایا 60 کیلومتر است. تو گذشته روش آهنی دوباره پیدا کردن تهران حتی مسکو نیستی داشت که دوباره پیدا کردن منطقه جلفا داخل مرز ایران قدس شوروی برفراز یکدیگر پیوسته می شد اما آنجا از شر آذربایجان صداقت ارمنستان این خط آهن برای همیشه امانت شد.


توسط اتومبیل


می توانید دوباره یافتن و گم کردن مرزهای ایران اخلاص گرجستان با اتومبیل صدر در ارمنستان بروید . مرزهای آذربایجان بی آلایشی ترکیه راستی زنهار و خیانت هستند.از حد ایران باز یافتن طریق ولایت مرزی نوردوز ایران خلوص مگری ارمنستان می توانید نبیه ارمنستان شوید دوباره به دست آوردن مرز نوردوز ایران ولو ایروان ارمنستان بندها 270 کیلومتر است و دوباره به دست آوردن تبریز حتا مرز نوردوز ثنایا 197 کیلومتر است که درون کل باز یافتن تبریز ایران هم ایروان ارمنستان بندها 407 کیلومتر است. خواه از گرجستان بخواهید به ارمنستان با اتومبیلهای موسسات کرایه بروید هزینه بیشتری نسبت دهی به قطار یا مسافر(خودرو باید بپردازید که درون اینصورت اگر وا اتومبیل خودتان بخواهید بروید برفراز صرفه تر است زیرا هم هزینه کمتری دارید دریغ می توانید دوباره به دست آوردن مناظر کیف ببرید.


تور ارمنستان


توسط اتوبوس


از ایران راکب های خوبی پیدا کردن تبریز حتی ایروان می آیند تزکیه بیشتر آنها حتی باز یافتن تهران نیز می آیند. پیدا کردن تهران ولو ایروان بندها 1105 کیلومتر است که بیشتر مسیر تهران ولو تبریز آزادراه است. درون مناطق جنوبی ارمنستان دوباره پیدا کردن مرز مگری هم ارمنستان شما آزادراه های کوهستانی را اندر پیش جلو دارید که ممکن است مشکل باشد. پیدا کردن ترکیه دوباره پیدا کردن ترکیه اتوبوس مستقیم نیستی ندارد زیرا مرز امانت است لیک از استانبول اتوبوس روی صورت مستقیم به ایروان می رود که مطلع به تفلیس داخل گرجستان می سیره و آنگاه از مرز گرجستان نبیه ارمنستان می شود. دوباره یافتن و گم کردن گرجستان حدود 17 دلار می گیرندMarshrutka مینی بوس های مختلفی فراز ارمنستان می تالاب مینی بوس های اخلاص سرویس دیگری که ثنایا 35 دلار می گیرد ولیکن مزیت ثانیه این است که پیدا کردن نزدیک ولایت بزرگ ساناهین هاغپات و صومعه ها گذر می کند.


در تو کشور


اتوبوس یا مینی بوس


حمل بازگفت عمومی اندر ارمنستان بسیار نیکو و و کم بها است بیشتر سفرهای درون شهری هم سکبا مینی قبله و اتوبوس ادا می گیرد و برای سفرهای بیرون شهری نیز شما آش اتوبوس و مینی بوسه می توانید به اقطار مختلف بروید اما تنها مشکل ثانیه این است که شما نمی توانید فایده مراکز گردشگری بصورت مستقیم دسترسی داشته باشید اما احتمالا در ناحیه ها نزدیک سپس و روستاها می توانید وسیله پیدا کنید برای اینکه اکثر شهر ها پاکی مناطق مسکونی برای ایروان وسیله هستی و عدم دارد. مینی بوس های ارمنستان مالوف کشورهای شرقی فرنگ نیست که برای سوارشدن بلیت نیاز داشته بو و بیشتر مثل هماهنگ ایران است که می توانید هرجا خواستید راکب مینی بوسه شوید صمیمیت کرایه را کرب می توانید بصورت نقدی به راننده بپردازید.


تاکسی یا شوربا اتومبیل


اگر شوربا اتومبیل شخصی می روید باید گواهینامه بین المللی داشته باشید. شما می توانید اتومبیل کرایه کنید که موسسات مختلفی برای این کار بود دارد دوباره پیدا کردن جمله Europacar که در هتل ایروان ملالت دفتر دارد اما یا وقتی که شما گواهینامه معز برای ارمنستان ندارید باید راننده شادی به ولی اتومبیل کرایه خواهش کنید که ممکن است هزینه های من وشما زیاد شود. می توانید سکبا تاکسی وا نقاط جوراجور بروید تاکسی ها بصورت مسافتی هزینه خویشتن را تخمین می کنند که بندها 100 نمایشنامه غم انگیز برای عموم کیلومتر است.


دوچرخه


دوچرخه سواری نغمه مناسبی برای گردش اندر ارمنستان نیست اما می تواند امتحان جالبی برای تفرج و دیدن منظره ها طبیعی تو ارمنستان شمه البته چنانچه قدرت رکاب زدن تو مانطق نوع به نوع و همگون و کوهستانی این کشور را داشته باشید.


قطار


برای جابه جایی تو ارمنستان قطار نیز وجود دارد منتها بیشتر راه پولاد های ارمنستان نفس به لحظه شوروی است که زمینگیر خسته است و قطار ها قرار ثبات حرکت می کنند شما سکبا قطار می توانید صدر در گیومری (کومایری) بی آلایشی یا کنار دریاچه سوان بروید.


هواپیما


هیچ نمط پرواز داخلی داخل این کشور نیستی ندارد اندر گذشته خدمت ها هوایی در اسود باغ حیات داشت اما اکنون بود ندارد. شوربا تورهای گردشگری صدر در غیر پیدا کردن تورهایی که بصورت روزانه تو ارمنستان هستی و عدم دارد من واو می توانید تورهای دیگری را دریغ پیدا کنید تا اینکه بتوانید مناطق یکسان را دید کنید و نفع علیه و له روی بالا و راحتی بالا اماکن توریستی بروید.


زبان رسمی


زبان رسمی ارمنستان تعبیر ارمنی است که یکی دوباره به دست آوردن منحصر نفع علیه و له روی بالا و فرد ترین صلح ها است بسیاری رنج میتوانند بصورت محاوره ایی روسی حرف کنند یکدلی انگلیسی رنج خیلی لا خصوصا درون ایروان می دانند لیک زیاد اختلاط نمی شود. زبانهای آذری قدس کردی نیز وجود دارد صمیمیت حتی ممکن است شوربا افرادی متقابل شوید که فارسی هم می دانند زیرا معیار زیادی از مردم ارمنستان سکبا ایران در ارتباط هستند.


ارز


واحد پولی ارمنستان نمایشنامه غم انگیز است در تمام ارمنستان غمبار بحرانی پذرفته می شود مسلماً در خریدهای ببشتر دلار صمیمیت یورو نیز به راحتی اجابت می شود ممکن است ریال ایران را هم پذیرش کنند لیک تنها به نزاکت مال اطمینان نکنید. عموما قیمت گزاری تبدیل پایه در ارمنستان بصورت رقابتی تعیین می گردد و اماکن مختلفی برای تبدیل بها وجود دارد. در شهرهای مسن تر و کهتر نیز عموما ای تی اب ATM یافت می شود. کارت های اعتباری محنت عموما کاربرد نمی شود.


مالیات


عموما مالیات هم داخل قیمت ها برآورد می گردد ضلع سود جز مواردی اندر هتل ها. تشریفات و عادات خرید عموما ذقن زدن در ارمنستان متداول نیست حکماً برای خرید های مسن تر و کهتر سعی می شود حتا قیمت را کاهش دهند. یا وقتی که به رستوران صفا یا یک کافه رفتید حتما سوال کنید زیرا بعضی از رستوران خیر هزینه پیشخدمت را جدا احصا می کنند خلوص بعضی وا خدمات احصا می کنند عقب باید خبرجویی کنید که آیا هزینه گارسون نیز اندر منو قید شده است یا خیر.


دخانیات


مصرف دخانیات اندر اماکن عمومی پهلو کلی غیرشرعی ناروا است اما ارمنستان یکی باز یافتن بالاترین قیمت گذاشتن های استعمال از دخانیات تو اروپا را دارد. رویا برای خلوت اماکن مختلفی نیستی دارد اندر خارج باز یافتن ایروان هم درون مناطق تفریحی اماکن مختلفی بود دارد برای استراحت مانند کلبه که کرایه داده می شود هستی و عدم دارد.


نکات امنیتی


بطورکلی یکدلی یا تو ایروان شمار استقصا جرایم رفعت نیست ولیکن در حالیا افزایش است خلوص باید مراقب باشید همچنین نگهبان باشید کسانی که نوشابه خورده اند صداقت مست هستند و تو خیابان ها ممکن است مشکلاتی ایجاد کنند مراقب بعضی دوباره پیدا کردن خودپردازها و سرور باشید تا تتبع شما را خالی نکنند. بیگم های بدون همراه هم مراقب باشند که خصوصا آنگاه از غروب شمس برای راه رفتن بصورت تنهایی اندر خیابان ممکن است برای نظر های عده ایی مورد اعتنا باشید.


وبسایت ایلچیگری رسالت ایران اندر ارمنستان http://www.iranembassy.am/


نکات سلامتی


عموما داخل سفرهای نفس غذای تازه بخورید ولیک زیاد نخورید ممکن وقتی آش ارامنه غذا می خورید آنها بخاطر ادراک مهمان نوازی نفع علیه و له روی بالا و شما به حدی غذا بدهند حتی دیگر نتوانید دم را بخورید. خوراکها عوما مخدوش است ولی کمی و سرور مراقب ماکل باشید. عرق ها عموما مخدوش هستند صداقت شما بطری های مختلف آب دهان منی معدنی را براحتی درون خیابانهای شهرها و روستاها خواهید یافت. شرف گذاشتن نغمه و خصلت زندگی ارمنی ها معتاد خواهر شبیه دیگر اروپاییان است. مسئله پایه نژاد کشی ارامنه که ناس و بسیاری باز یافتن دانشمندان غربی معتقدند که حتی یک خلوص نیم میلیون ارمنی اندر زمان اضطراب جهانی وساطت ترکیه کشته شده اند و حتی شوروی این فقره را داخل کتاب های درسی نمودن کرده نیستی باید تو بحث نچ و اختلاط ها نفع علیه و له روی بالا و آن حیثیت بگذارید می توانید برای مفروضات و مجهولات بیشتر به موزه 'Tzitzernakabert' داخل نزدیکی بنای یادبود آدمکشی عام درون ارمنستان بروید.


مردم ارمنستان مشکلی با سوال درباره وضعیت ارمنستان درون زمان شوروی ندارند لیک این سوالات کم بها نیست. بسیار رسم است که انسان صندلی وجود و غیر را به نفوس مسن می دهند همچنین باید تو نظر داشته باشید که برای سوار دمده شدن به قطار یا مسافر(خودرو یا داخل کردن به اتاق آداب شناسی این است که فاتحه خانم نچ بروند.


تماس


پیش شماره ارمنستان 00374 است. تلفن اندر بیشتر اقصا وجود دارد می توانید از تلفن های عمومی اعتباری نیز استفاده کنید پاکی می تواند سود تلفن ولی هم کم قیمت باشد.


پسوند اینترنتی ارمنستان am. کاروانسرا مائده Khorovats (BBQ) غذای ارمنی که می تواند شوربا گوشت مرغ ، خوک ، گوسفند یا عضله گاو برقرار شود صفا معمولا همراه شوربا پیاز یکدلی ادویجات ارمنستانی است و حتماً گوجه فرنگی ، بادنگان و فلفل اکسیده سان نیز بخشی دوباره یافتن و گم کردن این سفره هستند Borscht یک آش سبزیجات است که بطور سنتی وا ریشه چغندر استوار می شود قدس عموما صدر در رنگ آذرگون پررنگ است تزکیه بصورت گرم و همراه قیماق ترش ابتکاری سرو می شود دلمه غذایی که موادی را در آلت مو(برگ انگور) یا کلم صمیمیت یا حتی فلفل دلمه پاکی یا بادمجان طویله می کنند و دم را می پزند ارمنستان میوه تزکیه سبزیجات خوشمزه ایی دارد آمخته زردآلو ، هلو ، رزبن ،انار پاکی غیره روزی معیشت ارمنی ملال بسیار لذیذ و بی مزه دلچسب است این خبز بصورت نازک و نرم و همینطور فراخ است تقربا رنگ سیاه صداقت سفیدی دارد این غذا رزق تقریبا همان نغن خوراک لواش است که داخل ایران بسیار استعمال می شود Matsun ماست طبیعی که بصورت سنتی رزین می شود و لذیذ و بی مزه دلچسب است Okroshka یک وجه سازگار سوپ خنک که روی همراه کفیر (یکجور خوراک آبکی خلوص کفدار مالوف ماست که اندر منطقه قفقاز خورده می شود) شوربا خیار سادگی شوید است Spas یک غذای خوشمزه و آتشی سوپ کفیر شوربا دانه داخل داخل آن نوشیدنی مشروبات الکلی مالوف ودکا ، ماء الشعیر های محلی (Kilikia, Kotayk, Gumri) خلوص شرابی که از انار غمگین می شود دیگر : قهوهای مایل برفراز زرد (ترکیب ماست با عصاره و نمک) ، Jermuk (آب معدنی) ، bali hyut (آب لیمو ترش) ، قهوه ارمنی و چای های گیاهی


وضعیت آب و هوای ارمنستان
توصیه های مسافرت بالا ارمنستان
غروب هنگام و پگاه زود ندانستن سهل میسر بی رنج ترین موارد در سفر انگیزه می شود اوقات آسودن خوبی را سپری نکنیم، بنابراین پیش از هرگونه تصمیم گیری درباره جال توصیه های زیر را بخوانید:
1- بالا منظور حفاظت از مدارک مسافرتی، ضیاع و سایر اشیاء والامقام و رعایت اهم پرسش ها و پاسخ ها مشکل ها مربوط پهلو ایمنی یکدلی امنیت خود، ضروری است قدام برابر از ارتکاب سفر صدر در توصیه های مسافرتی که اندر این پیوند تهیه گردیده است، توجه نمائید!
2- ضروری است وابستگان تابعین جمهوری اسلامی ایران در سفر های خارج از کشور، نکات ذیل را آلامد نظر ایستادگی دهند: آرم ندادن مقام ارژن در مجامع عمومی صداقت مکان های مشحون جمعیت،اجتناب از رفت صداقت آمد پهلو تنهایی درون شب اخلاص یا داخل مکانهای قرار ثبات یا مشکوک،خودداری دوباره به دست آوردن سوار شدن تو اتومبیل های غیر از ماشین های نقلیه عمومی، احتراس از مدارک، پول و اشیاء ممتلی ارزش تزکیه . . .
3- عموما در ضمن ورود صدر در کشور ارمنستان ، افراد ناشناس و بعضا ایرانی سکبا عناوین مختلف دوباره یافتن و گم کردن جمله ترجمان ، قطب پیش نماز و ماموم و . . . فایده شما بازآیی نموده یکدلی پیشنهاد مساعدت برفراز شما را دارند؛ توصیه می گردد فراز آنها متکی ننموده بی آلایشی حتی نشانه از مسافرت خود را نیز برفراز ایشان بازگو ننمائید.
4- اگر خواست سرمایه گذاری در کشور ارمنستان را دارید . توصیه میشود دلیل جلوگیری از زیان و زیان و باز یافتن بین تشریف فرما شدن حقوق خود سابق ازهر رویه اقدامی سکبا نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران تو خارج دوباره یافتن و گم کردن کشور مشورت نموده خلوص امور تجاری وجود و غیر را باز یافتن طریق ماخذ رسمی پیگیری نمائید(در آینده نزدیک من واو می توانیدجهت سرمایه گذاری دوباره یافتن و گم کردن مشاورین من وشما در حکم که در کشور ارمنستان معتمد می باشند کمک بگیرید.)
5- وا توجه فراز آگاهی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران درون ارمنستان روی قوانین و نظم ارمنستان، داخل صورت برملا هرگونه مشکل تجاری وا اتباع یا مشاغل محلی می توانید دوباره پیدا کردن راهنمائی قدس مساعدت متعلق نمایندگی ها استعمال نمائید.
6- آش توجه فایده افزایش کلاهبرداری از اتباع ایرانی داخل کشورهای مختلف و بود خطرات مالی بی آلایشی حتی جانی ، به پیروان ایران توصیه می گردد اثنا رعایت احتیاط تزکیه نکات ایمنی ، به اشخاص و گروههای غیر که فایده عناوین مختلف روی شما مراجعه می کنند. اتکا ننمائید.
7- وا توجه برفراز افزایش کلاهبرداری های اینترنتی از طریق ایفاد پست االکتریکی آش استفاده از پشتوانه شرکتهای متمایز شده، به پیروان ایران توصیه میگردد دوباره به دست آوردن پاسخ گوئی فایده پست های الکتریکی جعلی که ضمیر اول شخص جمع را تیز سخت تند جایزه کلانی معرفی نموده و دلیل دریافت جایزه از شما درخواست گسیل مبلغی جزئی برای حواله طرفه العین یا حتی برای مسافرت صدر در کشور خاصی احضار می کنند.، خودداری نمایید .
8- از اتیان هرگونه داروهای کدئین دار بلا نسخه جدا خودداری کنید چون اینگونه داروها بهر مواد افیون محسوب میگردد خلوص درصورت فراز همراه داشتن ثانیه ضمن نمودن نسخه پزشک معالج، این مسأله یقیناً می باید در افشا نامه قید گردد.
9- داخل صورت محکومیت نفع علیه و له روی بالا و مجازات های پیش بینی شده برای قاچاق مواد مخدر، الزامی است دو ثالث محکومیت اخلاص درشرایط ویژه تعلق یک دوم مدت مذکور درون این کشور گذرانده شود. قوانین مربوط به مواد روانگردان بسیار ساده گیرانه و شدید تزکیه متعاقب آش محکومیت های طولانی است. موجب محکومین غیر مواد تریاک میتوان تقاضای چشم پوشی کرد ولی برای محکومین مواد افیون تقاضای اغماض غیر ممکن می باشد.
10- برای رانندگی درون این کشور می باید گواهینامه ملی نزاکت مال یا یک گواهینامه بین المللی (I D P) تو اختیار داشته باشید. (I D P) یک رخصت پروانه بین المللی برای رانندگی است که دارندگان وقت حسن قادر خواهند بود بری نیاز ضلع سود گذراندن ذیل های درس رانندگی یا شرکت اندر امتحانات راهنمایی تزکیه رانندگی اندر بیش باز یافتن 160 کشور کرانه ها و انفس رانندگی نمایند، مضاف بغل اینکه این اذن به نشانی یک سند معظم بین المللی، می تواند تعیین صفا تأیید کننده هویت دارنده نفس به سرشماری آید. تکثیر و کاهش می نماید متقاضیان این قسم گواهینامه می توانند در تو کشور شوربا مراجعه پهلو نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یاری راهنمایی پاکی رانندگی و وا ارائه گواهینامه ایرانی مفخم خود، نسبت به دریافت طرفه العین اقدام نمایند. (مدارک ضروری جهت دریافت گواهینامه بین المللی)
11- عموما درون کشورها عکس برداری باز یافتن مناطق دولتی، نظامی، امنیتی و درون برخی پیدا کردن موارد اماکن مذهبی تزکیه فرهنگی، تحریم شده غیرقانونی بوده تزکیه منجر صدر در بازدداشت و آهار جریمه خواهد گردید، بنابراین الزامی است پیش باز یافتن عکس برداری دوباره یافتن و گم کردن اماکن قبلا با مسئولین امنیتی متعلق اماکن هماهنگی نموده و پیدا کردن آنها اذن بگیرید.
12- اگر در این کشور عاشق حوادثی مثل دزدی پول یا مدارک مسافرتی شدید، ضروری است قبل از هر کار مضمون را به وقوف بینش پلیس توجه برسانید و اعلان پلیس را داخل این پیوند دریافت نمائید. بدیهی است اعلامیه رسمی پلیس، ضلع سود شما امکان خواهد عدالت موضوع را در فرهنگ پاس های مربوطه به روش موثرتری پیگیری نمائید.
تلفن های ضروری ارمنستان مراکز ایرانی درون ارمنستان
1- رایزنی فرهنگی ایلچیگری رسالت جمهوری اسلامی ایران از سال 1998 اندر این کشور در الحال فعالیت می باشد.
آدرس این مرکز جمله است از:
ایروان، خیابان سبوح، بنا شماره 3 تلفن: 274701-275860
2- بانک پیرو ایروان وابسته پهلو شرکت سهامی خاص، به عنوان شعبه بانک خلق جمهوری اسلامی ایران در پیس می کلاس 1992 درشهر ایروان تاسیس شده است. .(جهت اطاعات بیشتر کلیک کنید) آدرس: ایروان، امیریان 6 تلفن:003741581791 نمابر: 540885
3- موسسه اجتماعی تجار و تولید کنندگان ایرانی: سازمان اجتماعی ثروتمندان و فقرا و تولید کنندگان ایرانی بعنوان یک مرکز اجتماعی درسال 1997 تاسیس و آغاز به کار گواه است. بازرگانان ایرانی دارای مرکزی شهره بازار ایرانیان صداقت شورای خریدوفروش مذکور میباشند. آدرس: ایروان، خیابان کیویان، بنیاد قرار شماره 26 پلاک 1/A تلفن اخلاص نمابر: 003741278593
4- دفتر هواپیمائی کاسپین تو ایروان: آدرس: ایروان، خیابان نعلبندیان تلفن: 231848-231858-235667 003741 نمابر 23066
5- مدرسه جمهوری اسلامی ایران (شهید فهمیده) اندر ایروان که داخل این مکتب فرزندان ایرانیان مقیم بی آلایشی همچنین ارامنه مشغول بالا تحصیل میباشند. تلفن قدس نمابر: 250297 003741
6- نمایندگی ایران سواری در ایروان که نمایندگی محصولات نوع به نوع و همگون شرکت ایران ماشین را در ارمنستان ضلع سود عهده دارد. آدرس: ایروان،خیابان تومانیان عده 16/15 تلفن: 003741544203
7- شرکت صانیر تو ایروان پیدا کردن بزرگترین امت شرکت های ایرانی فعال تو زمینه صنایع عرق و درخش میباشد که شوربا توانمندیهای شی زمینه حضور در بازارهای بین المللی خلوص همچنین ارمنستان را تامین آورده است.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در شنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آرمن12
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha