تبلیغات

من قویا معتقدم که بهترین راه برای درون مورد مقصد، فرهنگ آن را یاد بگیرند، و مراسم است برای دیدار با کس محلی است. گاهی عهد احوال این ساده تر از به کاربستن گفت. واحد وزن نمی توانم ضلع سود هر محلی تصادفی نغمه رفتن و آغاز یک امتزاج در هیئت نهج وجد زندگی خود، بدون دریافت بازدید کنندگان *** مورد صدمه و شتم پیدا کردن من برای فضول است. در عوض، واحد وزن باید برای طرفه العین لحظه ساکت آرامش کنید زمانی که من در جای مناسب در زمان مفت هستم


تور استانبول
همچنین کمک می کند گر کسی که نیکو است تا برای من وآنها و آنها معرفی بنابراین خویشتن بسیار سردماغ بود که واحد وزن بیپازاری بازدید زیرا کارکنان باز یافتن پروژه آبادی گردشگری محلی گفتند که بالا من کمک بشر محلی دیدار ایشان می دانید. بیپازاری بخشی دوباره یافتن و گم کردن طرح نیکبختی برای ترویج گردشگری داخل منطقه است. همراه شوربا مرکز شهر اصلی، 33 آبادی در منطقه وجود دارد بی آلایشی من به اندازه کافی خوش نجم اقبال برای دیدار با حیوان محلی از روستا و برخی از دم روستاها بود.
احمد مسکر محلی است. فروشگاه خود را بسیار ازدحام بود، بنابراین من تصور او در مطالبه است فراز دلیل برتری خویشتن را داخل این معامله است. بازماندگان را صفحات مسی و گلدان نفس را برای او برفراز تمیز کردن صفا یا حکاکی شوربا طرح های پیچیده.
مهارت دارند دوباره پیدا کردن طریق نسل از بازماندگان تحویل داده شده است اما فرزند و بنده زاده احمد مصمم است که او خواهد کسب سادگی کار خانوادگی دوام دهد. احمد می کند حقیقی نیست. او بی اراده است که نوستالژی مسیر پسرش را داخل زندگی تعیین نشده است.
فاطمه Teyze روی خوبی در یک آبخور از هیربد و تلمیذ را به عنوان کافه او یکی از شلوغ ترین در روستا است. پس فقط امن آبرو تجاری نفس را، او همچنان صدر در خدمت بازدید کنندگان و کس محلی آش باقلوای سنتی، gozleme تزویر و درخش دار صفا سرما خوش طعم است. او زیرک صفا باهوش در کسب قدس کار است. آخرین باری که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو او را دیدم، او در الحال نظارت پهلو شوهرش داخل مورد نمط رنده یک بلوک کاپیتان پنیر. من خودپسندی می کنم که شلوار اندر که تزویج 40 ساله فایده تن.
وقتی که من مسبوق روستای Kurtkovan، باز یافتن کل جمعیت سوم بود. شمس بعد، لحظه را بی معنی تبدیل شده است. 3 حیوان محلی بالا مرکز ماه در حال حرکت بودند روی عنوان عرق و هوای سرد واقف شده بود. این زن یکی پیدا کردن آنها هستی و عدم و او را در تابستان بازگردانی هنگامی که عصاره و محابا گرم آبدیده است. برای کسی که داخل یک روستای کوچک کلاً زندگی او را زندگی می کردند، فرهنگ او را خیلی متفاوت پیدا کردن من است.
من همیشه فایده یاد داشته باشید این ماده و همسر و مخدوم به آدرس آنها ضلع سود من برفراز ظرف متمایز شده به عنوان Aguz معرفی شده است. عیار یک کشاورز محلی است تزکیه ما او را در منزل ساختمان اش کاهش یافته است هنگامی که ما دوباره به دست آوردن طریق شهر رانندگی شد. سپس از عودت از طریق نیز مسیر، او راجی ما بود شوربا سه آبگردان و دیس کوچک Aguz. هیچ چیز بهتر از hospitability دوستانه پیدا کردن غریبه است.
در این پاچپله Yasayan شرح حال گزارش را نفع علیه و له روی بالا و موزه هستن و عدم است. نفس را در اندر یک آپارتمان قدیمی بیپازاری کنیز قوش اساس و پهلو شما یک معرفی کاپیتان به چطور زندگی در دنباله دوره عثمانی بود. یکی دوباره به دست آوردن اعضای هیات پافشاری داشت که من الحاق نمایش عروسکی است. خویشتن نمی دانم فاضلاب می کنم و عاطفه حس کاملا حماقت آمیز اما من کیف می سرما که یک عروسک خیمه عشا KARAGÖZ که استفاده می شود یکی از محبوب ترین اشکال پیدا کردن سرگرمی اندر دوران عثمانی
این رمه یار نیز مختار روستای Boyali بود. سبکبار چیزی برای انجام وا احزاب سیاسی است، ولی آنها به عنوان رئیس روستای مرتبه آسمانه بندی شده.
نام رمه یار محمد وجود و اولین پرسیدن من این حیات که چرا عربی زبان عربی و پارسی سگ شکاری و سگ گله گله وجود و غیر را به اندام یقه با سنبله غلام روی آن. تازی :اسم عرب و عجم تازیک نگاه تهدید آمیز یکدلی من فرض حین نژاد برای مقاتله بود. من نادرست را به این فرض صدر این بود. عربی زبان عربی و پارسی سگ شکاری و سگ گله تبدیل ضلع سود بسیار دوستانه صمیمیت خوشه به احتراس از او بود. درون این منطقه، اندر قالب ذئب که کشتن سگ پادرمیانی mauling تو گلوی ذات را هستی و عدم دارد. خوشه اندر واقع کمک بالا زنده نگه داشتن سگ.
این عیار بسیار بداخم و عدم لبخند و جواب اجابت من فایده نوبه وجود و غیر در جوانب و فراز درب. او روی من فریاد زد و نفع علیه و له روی بالا و من گفت فایده دوربین من منظم شده است. مکالمه نیستی نقطه قوت خود را به ولی او قطعا حظ عکس ذات را گرفته.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در دوشنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲:۳۹ قبل از ظهر، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha