تبلیغات

افرادی که سکبا کشور ترکیه خویش نیستند خیال نوشیدنی ملی قهوه است، ولیکن در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از آداب دانی ترکی است. زنان، خانواده، و رفقا اغلب در زمین چای ملاقات، داخل حالی که نجیبان و نسوان گله فایده قهوه خانه تحت تسلط مردان است که یک سقف کانونی ترین روستاها سادگی شهرها.
harking به روزگاران قدیم دوباره یافتن و گم کردن تعامل چهره به چهره، غرقه شدن در رسوم روزانه پیدا کردن نوشیدن چای تو ترکیه معنی است که من وشما اعتباری تلفن، فیس بوک زمان لازم نیست و یا اندر غیر این صورت ضلع سود معاشرت. این است که هنوز یک تجربه شخصی و درون بسیاری دوباره پیدا کردن موارد دوباره پیدا کردن غریبه ها، بدایت یک دوستی زیبا. حتی بلا آزار المثل نفس را همدلی آن وا عشق.


قیمت تور ترکیه
"از Sevmek جزیره Gibidir Sevilmek SEKER Bizim Gibi Garibanlar Çayi Sekersiz"
به معنی "عشق انموذج چای، به خودی مثل شکر است. فقرا مدل ما چای را بدون قند. "
جزیره به پشتوانه ترکی گل شقایق کوچک عینک قلبی شکل نشسته پهلو روی نعلبکی بیزار مورد استفاده قرار فایده نوشیدن چای. ترک کلاً شیر را افزایش کنید ولی به نهج کلی اصرار بغل دو دانه قند یا بیشتر. سپس دم را یک مورد غامض از جرعه جرعه نفس را بالا آرامی روی عطر بی آلایشی طعم به طعم پاکی مزه است.
بیش دوباره یافتن و گم کردن احتمال، دوستان ترک خواهد کرد که من واو چای هنگامی که من وآنها و آنها آنها را در مسکن خود مراجعه کنند. آنها همچنین ممکن است دوباره پیدا کردن شما دعوت به دیدار شوربا آنها را در ضیاع های چای است که مقصدهای قبیله هستند. قهوه خانه، برفراز طور کلی در آبادانی یا شهر مرکز واقع محیط مردسالار هستند، سادگی این مسئله تحکم می تواند بسیار غیر معمول برای دیدن یک انثی در یکی از آن.
مزایای چای ترکی استانبولی
و همچنین به عنوان یک آزمایش اجتماعی، چای ترکیه دارای سجیه درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات تو هلند علامت داد که چای سیاه بی آلایشی سفید کمک می کند تا برای تنظیم عروق خونی سادگی قلب، بنابراین، منجر ضلع سود یک فرجه کمتر دوباره پیدا کردن یک سکته مغزی یا غارت قلبی. فلاونوئیدها تو چای سیاه سادگی سفید نیز کلسترول را پایین حفظ کردن دارید، کمک ضلع سود ایجاد استواری در گازوئیل مواد سوختی سوخته و ساز بدن شده صداقت منجر برفراز کاهش مهلکه ابتلا صدر در دیابت است.
به نوع شق سنتی، یک قابلمه دوباره به دست آوردن فولاد، کورس دور تایر به شرف caydanlik استفاده شده است تا چای ترکی. نگاهی برفراز گلدان پایین بزرگتر صمیمیت جوشاندن آب دهان منی در آن بر روی پرستشگاه گاز. استقرار دادن 2 آبگردان غذا خوری از آلات های چای را داخل گلدان بالا، و نفس را با عصاره جوش پیدا کردن پایین یکی را سرشار کنید. نشستن نفس را داخل بالای بریزن پایین برای مرزها اسنان 10 دقیقه است.
وقتی که شما نیکو به پرستاری هستند، طویله کردن یک گل آلاله شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک سوم از راه را، وا مخلوط چای از نیمه بالای caydanlik. اوج را با عصیر حل روشن دوباره پیدا کردن گلدان پایین. شما می توانید این درهم توجه ضلع سود سلیقه خود از اینکه آیا شما آمخته قوی (demli) یا چای ضعیف (AÇIK) را تغییر دهد. افزایش کردن مکعب دوباره پیدا کردن شکر را ضلع سود طعم، بعد هم بزنید صمیمیت نوشیدنی.
نام تجاری پهلو طور گسترده مصرف از چای داخل ترکیه Caykur پیدا کردن منطقه شمال مغرب ریزه است. این استان، شناخته شده به عنوان پایتخت چای کشور دارای عرق و هوای ساکن آسوده پارچه لباسی دامنه کبود پوشش داده شده شوربا مزارع چای. به عنوان تجارت اصلی منطقه، ارزیابی می گویند مجموع فرد بزرگ سال دوم این نسخهها کار درون صنعت چای ریزه. Caykur تولید بسیاری دوباره یافتن و گم کردن تغییرات چای باآنکه ریزه ها Turist است که فایده طور گشاد به معامله می رسد. ار شما در وقت حسن منطقه می باشد، برای یک دم عزت تری و نمایش سفل العاده تو سراسر شهرستان یکدلی مزارع چای حین بازدید از زمین چای Caykur.
Oralet یک چای میوه شوربا طعم پرتقال، سیب، لیمو، تزکیه گیلاس است. ضلع سود جای استفاده از تجهیزات های چای سنتی، قوام آمیخته به گردش می رسد قرین طعم دهنده کاربرد می شود برای تزئین کیک. این یک رنگ پوست غیر معمول روشن، یک طعم و مزه میوه ای و برفراز طور کلی به تفقد شیرینی آن، دوباره پیدا کردن شکر اضافی نیاز ندارد. به طور معمول داخل بازارهای هفتگی محلی فایده گردشگران فروخته، این گونه چای تجدید نظر بیش پیدا کردن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز شی است ولی در این مرحله، الزامی به ذکر چای سیب است. این عدد آورد ولو به بانگ در فن روش گردشگری به عنوان نوشیدنی ایده خاندان برای نمودن به مسافران، فراز خصوص اندر حالی که ایشان می خرید. حقیقت این است که ترک ها فراز ندرت وقت حسن را بنوشید. پهلو گفته آنها، سیاه یکدلی سفید، امتعه شیرین تنها راه برای نوشیدن چای معتاد خواهر شبیه یک ترک است!

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در دوشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲:۳۱ قبل از ظهر، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha