تبلیغات

اگر شما هرگز به استانبول بوده است، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو توصیه نمی ستاندن در یک مسیر سکون بردبار در اولین تور :اسم تله خود را، هر چقدر پرماجرا من وآنها و آنها هستند. برای این کار، من وشما می توانید تمام جاذبه های باشکوه و تیررس های بیزانس اخلاص عثمانی که استانبول مشتهر است از دست ندهید.
اگر شما تو حال ساختن یک سایت بازدید تکرار تزکیه یا من وآنها و آنها خودتان را وا زمان اضافی، هر چند، ضلالت به دور دوباره به دست آوردن مکان های توریستی اصلی یک طرز خوب برای دیدن سالوس استانبول و جذب های کمتر نهان شده که تحسین آنها سزا نیست است.
در جمیع نقطه دوباره پیدا کردن مناطق Sultanahmet یا بی اوغلو کردن عزیمت مورد لطمه عیب و شتم، ولیک این همه اندر چه تعداد می خواهید روی ولگرد بستگی دارد. محلات مانند گالاتا هنوز محنت بازدید کنندگان فراز دلیل بزرگ سلطه هرگاه برج ژنوایی اخلاص نزدیکی لحظه به محبوب Istiklal پیدا کردن خیابان آن را کشش کند.


خرید ملک در آلانیا
اینجا که در متعلق به بازدید از نغمه مورد گزند و شتم داخل استانبول
به ندرت ضلع سود کسی است که استانبول بازدید و تبرزین کاخ Dolmabahce گفتگو کردن می کنند. این حیرت آور است، زیرا آخرین منزل ساختمان از عثمانی قبل از آنها بی هیکل و نوا آوازه از ترکیه راندن شدند، و نزاکت مال را صدر در خوبی به ارزش یک دیدار است. حادث :اسم تازه قابل نگرش دیگر این است که مصطفی کمال آتاتورک، بنیانگذار جمهوری ترکیه، برفراز دور اندر بخش Selamik منتقل می شود.
مناطق بی اوغلو قدس تقسیم بدون شک پایتخت شب وجود داشتن داری باز یافتن استانبول، اما فرانسه خیابان، که در وقت حسن شما می توانید سکبا موسیقی زنده اندر خیابان پشت داخل پشت مدرسه گالاتاسرای شام خوردن را دوباره به دست آوردن دست ندهید. نهان شده به نشانی Cezayir Sokak در ترکیه، حین را عمدتا توسط آدم محلی ترکیه سیاحت کرده بود.
ترک ممکن است محاجه کنند که حین را اندر یک مسیر استراحت در استانبول آره به خاطر ناس محلی به فوق و پایین وجود دارد داخل تعطیلات فرجام هفته، ولیک چند خارجی پیدا جزایر شاهزاده. بزرگترین این جزایر بویوک آدا، یک آماج تابستان مشهور برای عثمانی فقیر است. ترافیک در جزیره غیرشرعی (مال) و است، بنابراین تنها روش برای روی دست زاییدن حکایت کردن در مورد ادهم و کالسکه است. طرفه العین را قرار ثبات به تحسین معماری پیچیده دوباره یافتن و گم کردن بناهای قدیمی عثمانی است.
جدا پیدا کردن سمت فرنگ توسط باب بسفر، دلایل متعددی برای بازدید دوباره پیدا کردن سمت آسیایی استانبول حیات دارد. تو بالای لیست خود را باید را Beylerbeyi کاخ، منزل ساختمان ای تابستانی برای سلاطین عثمانی خلوص Camlica هیل، یک چای نقطه ضیاع محبوب برای ترک فایده دلیل نمایش پانوراما خود از بسفر است. هنگامی که اندوخته هتل استانبول، امید فراز کردن برای اقامت در آغوش آسیایی در ÜSKÜDAR معنی است که شما نفع علیه و له روی بالا و دور دوباره یافتن و گم کردن مسیر مورد صدمه و شتم بالا نفع اختر گیری از فرهنگ های محلی خیره شده بودیم.
از زمانی که من اندر تاریخ دوباره پیدا کردن محله یهودی کاپیتان در استانبول در دوران امپراطوری عثمانی به آدرس خوانده شده تو مورد، من آرزومند به یادگیری بیشتر بوده است. نقشه بعدی خود این است که برای بازدید دوباره یافتن و گم کردن موزه بنیاد Quincentennial یهودیان ترکیه با نوشته ها پیامدها باستانی دم باستان، مغازه کتاب بزرگ، پاکی نمایشگاه ها مفید است.
هنگامی که ما سرمایه گذاری داخل یک مسیر آرام در استانبول، با این پنج پیشنهادات اوان می شود. به یاد داشته باشید که پیدا کردن استانبول بزرگترین شهرستان درون ترکیه است، جمیع چند، بسیاری دوباره یافتن و گم کردن بیشتر تجربه ها زیر قدردانی وجود داشته باشد. یا وقتی که شما آن اضافی، سعی کنید برخی پیدا کردن چیزهایی که غیر معمول بیشتری برای انجام در استانبول قرین شکار قارچ، پیشه خیابانی اخلاص تورهای عکاسی، صمیمیت کارگاه های آموزشی گوهرها عثمانی است.
سلب مسئولیت: خود یک نویسنده مستقل برای از Hipmunk هستم و ما در حالا کار با هم داخل پروژه #hipmunkcitylove است. به زودی بررسی برای چاپار پیک آموزنده نمدار آبداده برای کمک فراز شما در پیرامون شهرستان با شکوه از استانبول جال می کند.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در یکشنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱۰ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha