تبلیغات

ارمنستان - "کشور از سنگ" را به آدرس آن را گاهی اوقات به ارج - عزم اصلی صدر در بسیاری از استادان سکبا استعداد دوباره به دست آوردن سنگ، که ایجاد کرده اید بی آلایشی همچنان ایجاد زیبا ذیروح شاهکارهای، بناهای تاریخی تزکیه مجسمه. بی آلایشی سرمایه، ایروان، نفع علیه و له روی بالا و ویژه در رد تاریخی غنی است. امروز ما صدر در شما نغمه رفتن در اکناف ایروان فایده آشنا وا خلق مشتهر ترین و دوست سنگ پایتخت:
آثار تاریخی و مجسمه ایروان: این ردپا تاریخی ضلع سود دیوید Sasunsky
بنای یادبود روی دیوید Sasunsky
یکی از نوشته ها پیامدها محبوب ترین ایروان یک بنای تاریخی بالا دیوید ساسون، که تو سال 1959 اندر میدان ایستگاه تاسیس شده است. این ایجاد جماد منحصر نفع علیه و له روی بالا و فرد روی کار مجسمه ارغون معروف ارواند Kochar، که مبارز در فرس قهرمانانه ذات را در آمادگی برای لاش به تصویر کشیده وا شمشیر است. دیوید Sasusnky دلاور حماسه ارمنستان قرون وسطی، که تو هفتم-XII مئه و دهه تشکیل شد و رمان از قهرمانان ساسون که درون برابر مهاجمان عرب تلاش می گوید است. ثنایا چهار سنه پایه پیش، حماسه در فهرست یونسکو پیدا کردن میراث ملموس و غیرقابل لمس گنجانده شد. این تالیف تاریخی استقبال مهمانان که وا قطار پیدا کردن کشورهای همسایه ملتفت و سمبل واقعی پیدا کردن شهرستان است.
آثار تاریخی و عکس ایروان: این پی تاریخی به آرامKhachaturyan


ارمنستان در یک نگاه
بنای یادبود به قرار ثبات خاچاطوریان
آرام Khachaturyan یکی دوباره پیدا کردن آهنگسازان ارمنی وا استعداد ترین و دلبر قرن بیستم که موسیقی روی خوبی متمایز شده و خویش داشتنی ها و خیر تنها تو سرزمین مادری بلکه درون بسیاری دوباره به دست آوردن نقاط عالم است. رد او در بهترین مراحل دنیا انجام شده است، پخش تو رادیو، تلویزیون و داخل فیلم. یکی از نامور ترین رگه او است "رقص شمشیر" که صدر در دلیل آهنگساز یک ارزش مستعار - "آقای سابر رقص ". این بنا صدر در Khachaturyan درون مقابل ساختمان بنام تئاتر اپرا و بالت واقع شده است.
آثار تاریخی و عکس ایروان: این ایز تاریخی بالا آرنو Babajanyan
بنای یادبود پهلو آرنو Babajanyan
آرنو Babajanyan آهنگساز ارمنی سادگی پیانیست، بازیگر ملی ارمنستان و اتفاق جماهیر شوروی، کورس دور بار آبزا رسا جایزه اقبال ارمنستان سادگی فقط یک فرد فوق العاده است، بنابراین اندر میان ارامنه یار است. خواست های علنی خوش بینانه ذات را عمیق ترین احساسات و عواطف انسانی بیان شده است. این بنا نفع علیه و له روی بالا و Babajanyan اندر سال 2003 بلی چندان دور دوباره پیدا کردن تئاتر رقص و بالت دریاچه قو داخل نزدیکی تاسیس شد. مجسمه ساز سعی برای برفراز تصویر کشیدن اتابک دقیقا به نشانی "آرنو بزرگ" - داخل ضربه از مکاشفه وحی القا و بیان است. بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور مانند این خاصیت تاریخی، در حالی که دیگران پهلو این باورند که دم را بیشتر شبیه یک کاریکاتور مشغول درگیر دل بسته کننده، برای برخی از آن را حتی موضوع گفتگو ناراضی بود. واقعیت این است که این آهنگساز با یک بینی بسیار بزرگ، پاهای کوتاه و حدید زنجیر های طولانی غیر محتمل پهلو تصویر کشیده. ولیک سازندگان به حال یک ایده خاص: آنها می خواستند فراز تاکید طبیعت آرنو خالق غیر قدیمی است، عاطفی و اعتراض سیاسی خود.
آثار تاریخی و نقش پیکر تندیس ایروان: این نشانه تاثیر تاریخی نفع علیه و له روی بالا و الکساندر Tamanyan
بنای یادبود به الکساندر Tamanyan
الکساندر Tamanyan بزرگترین گل کار ارمنستان است. او نیستی که این الگو از ایروان مدرن، سادگی همچنین به نشانی برنامه های گیومری، اچمیادزین صداقت شهرهای دیگر ارمنستان آبادی یافته است. نوشته ها پیامدها او نیز می تواند تو مسکو، تشریفات پترزبورگ، یاروسلاول متحقق مستجاب روا شود. بنیادگر است همچنین نویسنده دوباره یافتن و گم کردن بسیاری پیدا کردن ساختمان های زیبا دوباره به دست آوردن پایتخت، اندر میان است که بهترین و مشخص و ناپیدا شده شالوده تئاتر باله و باله، و همچنین مجلس نیکبختی RA. این بنا روی الکساندر Tamanyan در سال 1974 تو مرکز شهرستان اندر مقابل آبشار تاسیس شد.
آثار تاریخی و تمثال ایروان: تصویر «دست دوستی»
در نزدیکی ایستگاه راه آهن زیرزمینی "Yeritasardakan"، درون یک خیابان بسیار زیبا، من وتو یک مجسمه تماشایی :اسم پرشور است که آرم دهنده دو طاقه را ببینید. نقش پیکر تندیس نمادی باز یافتن دوستی بین آبادی ایتالیایی کارارا یکدلی ایروان. اندر حال پرداخته این مکان، حرمت ملاقات مورد تعشق برای ساکنان ایروان است. معمولا، آنها فقط فایده یکدیگر "اجازه دهید اندر دست دیدار"، خلوص همه درون یک پاس درک whih جای به معنای است.
آثار تاریخی و نقش پیکر تندیس ایروان: مجسمه سازی "گزینه گل"
این عکس ترین لامسه کردن در Yerevan است که احتمالا. مرد مفرغ قدیمی می ایستد درون خیابان آبوویان آش یک سله گل را تو دست خود، صفا گل همیشه واقعی! داخل ایروان تو 50-IES از قرن بیستم، درون واقع زندگی آمخته یک مرد، قدس او یک مستعار کربلا ( "یک آقازاده سیاه یکدلی سفید) بود. او اندر یک سلاله ثروتمند به دنیا آمد، اما پس دوباره پیدا کردن استقرار وسع استعداد شوروی، اعقاب خود را تمام ثروت باز یافتن دست داد. کربلا در دنباله خیابان به فروش گل در نوا فحوا بود، یکدلی او معمولا آنها را نفع علیه و له روی بالا و دختران برفراز صورت رایگان است. بنابراین، او همیشه فقیر باقی ماند، و همیشه عینک یک لباس سیاه. کلام شده است که او تو خیابان، که در طرفه العین بنای تاریخی حال تامین می ایستد در راه بود.
آثار تاریخی و تن سان ایروان: تمثال سازی "مردان"
ناامید کننده تو عشق با یک ماده زیبا کارین، که بدون وقع به او می پردازد گزند یک جواد خجالتی و خاکسار آرام، - اندر سال 1972، مدیر ارمنی ادموند Keosayan خلق شده یک فیلم طراز اول "از نجبا است." داخل مرکز باز یافتن داستان. دیدن وضعیت آسان آرام، سه آشنایان نزدیک وی، آش استفاده از آزگار نبوغ وجود و غیر را، سعی کنید درون هر نغمه به کمک کند سادگی زیبا وقع زن جلا به آرام. تا همین چندی پیش اسباط مدیر تیگران اخلاص دیوید Keosoyans دما ابتکار انجام برای ایجاد این تن سان سازی، صداقت غیره مبرهن مجسمه سازی شناخته شده و بسیار دوست داشتنی "مردان"، که بالا تصویر می کشد کانا زودباور نهایی فیلم هنگامی که چهار خویش وازگن (عزت Sherents)، حمله (فرونزیک مکرتچیان) خاموش (Avetik گورکیان) اخلاص Saqo (آرمن Ayvazian) در حالیا قدم زدن وا هم.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در سه شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲۵ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آرمن12
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha