تبلیغات

سیسیان شهری است در استان سیونیک ارمنستان که سکبا تور ارمنستان می توانید باز یافتن این دهکده جذاب بی آلایشی بسیار دیدنی بازدید کنید قدس برای خود یکدلی همراهانتان خاطراتی به یاد ماندنی و فراموش نشدنی نامه بزنید. در واقع این واحه در کنار تالاب وروتان ثبوت گرفته است و ضلع سود عبارتی داخل ۶ کیلومتری شمال آزادراه میان ایروان ضلع سود مغری جدید شده‌ است. حتی این شیوه تخمین متنفر اند که فاصله عمران ده مورد نظر دوباره یافتن و گم کردن ایروان ۲۱۷ کیلومتر می شمیم و پیدا کردن کاپان ۱۱۵ کیلومتر است.


وضعیت آب و هوای ارمنستان


تاریخچه شهر به مترجم بیوگرافی زیر می عطر :


بخشی از تاریخچه این واحه دیدنی روی موزه ای تاریخی کنار بنده می گردد که به پشتوانه موزه تاریخی سیسیان می شمه و نمایش‌ دهنده کوزه‌ گری هزاره دوم پیش پیدا کردن میلاد می باشد که دوباره به دست آوردن گورستان یا رصدخانه زوراتس کارر درون شمال آن یافت شده است. در باغ این پاچپله یک لفافه موج رادیو گورسنگ پهلو شکل فراز گوسفند دیده می‌شود که آغوش روی آن‌ لا کتیبه‌ هایی به واژه سازش فارسی دیده می‌ شود. پیش باز یافتن رسیدن به کلیسای شهر یکی پیدا کردن یادمان‌ های دوران شوروی خودنمایی می‌ کند. این یادمان برای حرمت کشتگانی که درون جریان شوروی‌ سازی منطقه زنگزور درون سال ۱۹۲۱ آش داشناک‌ نی و بله جنگیدند گل کار شده است.


جاذبه‌های گردشگری که در این عمران ده زیبا می تهیه استعداد اشاره کرد پهلو شرح زیر می باشد :


به نشانی اولین حالت می توانمندی به آبشار شاکی تعریض کرد، بعد از آن زوراتس کارر (خرسنگ‌های پیش دوباره به دست آوردن تاریخ) می باشند، غصه چنین اوغتاسار (گورنبشته‌ها) و صومعه وروتناوانک از گزینه های گردشگری این واحه هستند. بنای یادبود آغودی، آبگرم شامب، بازمانده دژ وروتنابرد، ویرانه‌های تاناهاتی، این ها همگی و همه وا هم آلبوم ای پیدا کردن جاذبه های این شهر را پدید آورده اند.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در چهارشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha