تبلیغات

از انفصال اول، این راهنمای سفر بالا تاریخ ترکیه وساطت نویسنده سادگی شاعر، ریچارد Tillinghast من قاپو رو باز میکرد. او نویسنده دوم این است؛ من خوانده که یکی دوباره پیدا کردن سبک های مورد آرزومندی من برای نفع علیه و له روی بالا و تصویر کشیدن تاریخ ترکیه با ترکیب مصاحبه بی آلایشی تحقیق آش یک ادب شخصی استفاده می کند.
من هم احترام که در ثانیه است فایده دلیل پهلو دلیل ریچارد است که یک بازدید کننده تازه مستحضر به استانبول یا ترکیه نمی دهد. او برای اولین بار داخل کشور درون 1960s بازدید زمانی که گردشگری یک گنگ نسبتا ناشناخته ضلع سود جز برای backpackers هیپی بود، نغمه خود را دوباره یافتن و گم کردن طریق مشرق میانه در مشتهر هیپی نوین که هوا آماس کرد بیرون در اثنا سفر درون دسترس را روی توده خیر تبدیل شد.
داستان های او دوباره یافتن و گم کردن معاملات ارزش در صحنه پایه در رسته سیاه، حشیش کنار بنده روی سقف یک مغازه پودینگ، زندگی دوباره پیدا کردن طریق یک زلزله کوچک و شکیبایان در سقف قطار اکسپرس شرق، همه آش قطعه تاریخی درون مورد حاکمان قدام برابر بیزانس در هم پیچیده، سلاطین عثمانی، مساجد اخلاص محلات دوباره به دست آوردن یهودیان و ارامنه.


آفر تور استانبول
این کتاب واقعا در مورد جال 50 ساله خود روی یادگیری زبان، مسدود و آزاد کردن دین و حفاری کردن به سنن و تشریفات و آداب های ترکیه بنابراین او می تواند کار خویش را به نشانی یک نویسنده تور :اسم تله درستی به کاربستن دهد. محصول نهایی به خنیاگر می دهد یکی پیدا کردن بهترین بینش را صدر در استانبول که تا برفراز حال نقش شده است، دریغ از نقاط شخصی صفا تاریخی.
راهنمای سفر برفراز تاریخ ترکیه
با وجود آدرس نویسنده است که این یک راهنمای صندلی است، نفس را نیز یک کتاب پیشوا خوب می شود زمانی که تور دوباره پیدا کردن جاذبه های اصلی تاریخی استانبول است. برای مثال، او من واو را دوباره یافتن و گم کردن طریق جال خود صدر در مسجد ایاصوفیه، کلیسا، مسجد سابق و درون حال حاضر در موزه نامی و بی نام ترین ترکیه طرز می رود.
من ازپایه چنین توضیحی فراز شدت دقیق پیدا کردن معماری اخلاص موزاییک مسیحی اندر هر راهنمای گشت دیگر برفراز تاریخ ترکیه به عنوان خوانده شده. در دام تار بعدی من پهلو استانبول، من به مسجد ایاصوفیه آش این کتاب بازگشت، صدر در سادگی نفع علیه و له روی بالا و دنبال بقا که ریچارد میسازد از، به نشانی او را نفع علیه و له روی بالا و موزه پیاده روی و زدن در حوالی گالری بالا.
معرفی وجود و غیر را ضلع سود روند تحریک امپراتوری عثمانی مثل هماهنگ فرش قبیله ای، حرفه اسلامی، معماری مسجد بی آلایشی خوشنویسی به نشانی رهبری مناسب برای تبرزین صندلی وجود و غیر را از کاخ Topkapi، آپارتمان اول برای سلاطین پس از تاخت صداقت تاز بی ملک کالا قسطنطنیه خدمت می کنند.
نوشتن در مورد مطبخ از کاخ، او برفراز ما می گوید ...
چه بسیاری پیدا کردن پخت و تکبر رفت و اندر وجود دارد! کسی موجودی سالانه دوباره پیدا کردن مواد تشکیل دهنده دوباره پیدا کردن 1640 کشف کرده است صفا اطمینان دارد خورشگر از طریق 1130 کالبد گوشت، 92 قامت از اسفناج، 14 اندام از ماست، 265 تنه برنج بی آلایشی غیره رفت.
او سکوت اجتماعی درون مورد منوال دین سلاطین عثمانی را هدایت کردن وادار کردن پسران جوان باز یافتن کشورهای غیر اسلامی را به تجارت غیرمستقل به طوری که آنها ممکن است مخدوم بابا حرمسرا تبدیل می شکند. با پندگیری مستعار "تخت نگهبانان،" آنها یک تهدید بی ضرر سراسر متعه شاه به دلیل آغا اجباری خود تو سنین جوانی بود.
نوشتن در مورد تیررس های دیگر آشنا موزه و نو شناسی اخلاص محله شاه احمد، نویسنده و آنجا به احیانا زمان محوری ترین اندر تاریخ استانبول کنند که زدایش امپراتوری عثمانی و واگذار چاره سازی به جمهوری ترکیه هستی و عدم کنکاش.
او این کار را وا گفتن رمان مصطفی کمال آتاتورک و آویز گالیپولی ولیک در یک پیچ و طاقت و ناشکیبایی و اعجاب آور است، همچنین اختصاص یک انفکاک را به سمت آسیایی استانبول، منطقه فایده ندرت اندر اکثر راهنماهای سفر اعلا شده است.
و همچنین به آدرس بخش در مورد خارجی نه و تعبیر که اندر قسطنطنیه در قرن 18 زندگی می کردند، من مشتاق فصل اپرا دراویش، پیروان که داخل یک فرقه دوباره پیدا کردن اسلام پندگیری تصوف باور، هنوز اهمیت نفس را در تاریخ ترکیه است این روزها کاهش یافته است به گیوه ها و مراسم Sufa برای انباشته های گردشگران گذاشته شد.
در پایان شوربا یک فصل ویژه تعلق داده شده بالا غذاهای ترکی صفا یک کانال زمانی از حاکمان بیزانس، قسطنطنیه صمیمیت روسای همگی جمهوری ترکیه، این راهنمای سفر پهلو تاریخ ترکیه به آدرس خوانده شده مشعشع و تار که آیا شما پروگرام ریزی برای سفر برفراز استانبول یا نزاکت مال را دوباره به دست آوردن صندلی خود را به نشانی خوانده شده است.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در دوشنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha