تبلیغات

منطقه مورد آرزومندی من داخل استانبول منطقه خدیو احمد، توپی از مسیل زمانی تاریخی متعلق و پایتخت پیش عثمانی صداقت امپراتوری بیزانس است. اگر شب نبودن حاضر بودن و غایب بودن درحیات بودن داری خلوص خرید در دستور کار شهرستان قرار ثبات شما نیست، پی از دم کتاب مسافرخانه استانبول نفس را در سلطان از طولانی جاذبه های مهم و نشانه نشستن سکبا شکوه تو این منطقه است که اغلب در ظاهر اصل استانبول قدیمی برفراز نام.
هتل عنایت اقامت: را آزادی کنید دوباره یافتن و گم کردن خوابگاه بودجه به هتل بوتیک لوکس.
برای رسیدن فراز آنجا: پرواز را به جماعت آتاتورک استانبول قدس ترتیب واگذار چاره سازی از فرودگاه، یا خصوصی یا شاتل
مواد غذایی صداقت نوشیدنی: یک میوه بنه دیگر، تفویض اجازه تصرف متنوع است صداقت هر نوع از غذاهای موجود باز یافتن چینی، سنتی ترکیه، هند صمیمیت غذاهای دریایی است.
چگونه برای دور: نکته جالب در مورد جمعاً جاذبه های امپراطور این است که آنها در روش رفتن فاصله باز یافتن یکدیگر هستند.
آیا من وشما نیاز پهلو یک راهنمای؟ هیچ اما چنانچه شما یکی را کاربرد نمی کند، خلف از طرفه العین من یک کتاب مفصل نشان به جای. دیدار دوباره یافتن و گم کردن جاذبه های بسیار علاقه مند کننده است، گر می دانید که حقایق، ارقام، و قصه و تاریخ های سپس زمینه تاریخی خود.
جاذبه های امیر و نشانه
نیز نامیده می شود شاه CAMI، این تاریخ مسجد ریه مناره دوباره پیدا کردن 1616. رخیص به دلیل کاشی تزئین فضای داخلی صدر در نام، لحظه را در همه ثانیه ها تو خارج پیدا کردن جلسات ستایش باز است.
کلیسا سابق، صومعه و اندر حال تامین موزه رسمی ممکن است از خارج کسل کننده بالا نظر می رسد، سکبا این الحال فضای داخلی بزرگ آش سقف وقت حسن گنبدی شکل، گالری بالا، دیسک های خوشنویسی اسلامی و نقاشی های دیواری مسیحی نالایق توجه، خیره کننده است و علل زدن آسان هسته کنار بنده روی ذهن خود را.


تور ارزان استانبول
نشسته تو کنار عبادتخانه آبی این راسته ساکت برا از بازار مسن تر و کهتر معروف تیز است. متشکل از منسوجات، جواهر و مغازه لوازم است، همچنین یک گالری هنری کوچک وجود دارد.
خانه اوان سلاطین عثمانی کتابخانه سینه گنج از عتیقه جات دوباره پیدا کردن جمله لباس، جواهرات، و خودرو سنگین نظامی (مهز به توپ و مسلسل) است. تور آشپزخانه، اتاق ختنه تزکیه چهارم درود اما اعلا حرمسرا نزدیک ضلع سود کاخ توپقاپی، این عین بینایی بینش انداز اخضر است و زمین خود را ایده سلاله برای زدن مشتاقانه و یا پهلو سادگی یک رزین از زندگی ملک می باشد. یا وقتی که شما در ادامه آوریل بازدید می کنید، من وآنها و آنها همچنین می خواهد هزاران لاله رنگارنگ کاشته برای فستیوال گل آلاله سالانه را ببینید.
درب ورودی کوچک، منتج پایین تصعید از 52 پله سنگ به خزانه قابل توجه است که استفاده می شود به نمایش کاخ توپکاپی با محلول ذوب خوی بزاق و همچنین اندر فیلم جیمز باند عالی بود، "از روسیه با عشق"
نشسته داخل میدان ملک احمد، این گیرایی کشش می کند شکوه قبل خود را به عنوان قطب ورزشی خلوص گردهمایی های اجتماعی در دنباله امپراتوری بیزانس مدال نمی دهد. همچنین نامدار ترین صحنه جنگ نیکا اندر 532 که در حین حدود 30000 آدم کشته شد.
این 3 پاچپله یک کلکسیون بسیار قابل ملاحظه از تبعات باستانی باز یافتن تمدن های مختلف در کشش تاریخ. نزاکت مال را به آدرس یکی دوباره پیدا کردن 10 موزه برتر در دوستداران آفاق و تاریخ طبقه بندی نفع علیه و له روی بالا و راحتی دنیا را نفقه کاوش اندر نمایشگاه ها.
روبروی میدان اسب دوانی، این کفش کوچک است که اندر داخل آپارتمان های قدیمی که یک نوبت به وزیر عثمانی رابطه داشت. آثار باستانی متنوع در نشان می دهد ولیک فرش های قدیمی پیدا کردن نکات عالی هستند.
سلب مسئولیت: خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو یک نویسنده رها برای دوباره یافتن و گم کردن Hipmunk هستم پاکی ما در حالا حاضر آش هم کار صدر روی پروژه #hipmunkcitylove است. روی زودی بررسی برای پست های بیشتر سرد داخل مورد شهرستان با شکوه دوباره به دست آوردن استانبول است.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در چهارشنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۵۱ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha