تبلیغات

عارف و شاعر شگفت انگیز به پندگیری مولانا یک نوبت گفت که "عشق نمی توان توصیف کرد. باید طعم شود ". او گفت: این کلمات بیش دوباره پیدا کردن 700 دانشپایه طول عمر پیش، درون عین حال انسان هنوز هم مهلت و انرژی صرف جستجو برای تعریف کامل دوباره یافتن و گم کردن عشق. استخبار بهتر به تقاضا خواهد نیستی ...
آیا فکر می کنید که جملات دشوار و یا اقدامات می تواند احساسات قریب به موافقت بیرون کشیدن؟
آیا فکر می کنید که درک بیشتری دوباره به دست آوردن سایر نزاکت ها صفا اعتقادات یک احتیاج است؟
آیا فکر می کنید که میانجیگری آگاهانه گشایش دانش ما، ما می توانیم صلحجویی درونی مادام دانه یابید؟
پاسخ خویشتن به کامل سوالات فوق می "بله" خلوص این است که، برای چه من علاقه مند به پیدا کردن اطلاعات بیشتر اندر مورد امتحان صوفی شناسنده در ترکیه توسط وبلاگ نویس دلبر Jools سنگ برفراز من معرفی شد. این رویداد قریه روز میانجیگری همان مردمی که اجرای "راهب موعد یک ماه" برنامه در تایلند برگزار می شود.


آفر تور استانبول
رقص دراویش
همه حضرت یک امتحان صوفی یار شناسا خواهد شد اخذ یک عمل آگاهانه برای تاثیر دانش خود، یادگیری درون مورد جدایی دیگری از فرهیختگی ترکی و پهلو درک بیشتر احساسات پیچیده ای است که اندر بدن کس به طوری که اکثر تجربه.
قبل دوباره پیدا کردن اینکه من درون رفتن پهلو توصیف آنچه ده روز تجربه صوفی مانوس است، واحد وزن می خواهم که پنداشت کنیم که برخی از حیوان از قلندری حکمت و کلمات کاپیتان مولانا شاعر دانا نیستند بنابراین اندر اینجا یک بارگاه سریع است ...
عرفان چیست؟
تصوف داخل چند بر وجود ندارد. این باور که یک یکتا نیست که برای زندگی پس پیدا کردن مرگ سکون بردبار کنید تا آن را به کردگار نزدیک بران است. آنها می توانند یک حالت فراغ بال درونی، مهربانی و عطا به منظور روایت کردن آنها را به پروردگار نزدیک آبدیده در این زندگی مادام دانه یابد.
اگر شما تا اینکه کنون دیده اند اپرا دراویش ترکیه زمانی که آنها در اینک چرخش در محیط در محافل، سپس از دم که پیشگاه اول است. قاطبه یک از دراویش چرخنده شیوه سلوک و نیز یک صوفی نامیده می شود. است داخل نظر گرفته استحاله عرفانی و تو ترکیه؛ لمحه عالی برای معرفی اطلاع آناتولی است.
مولانا کفش و مولانا تربت سنگ آرامگاه (مسجد خلوص موزه بالت دراویش اندر Konya - عکس دوباره یافتن و گم کردن فلیکر)
که مولانا بود؟
مولانا
تصویر مولانا پهلو تصویر کشیده درون تصویر Book- شفاعت ژرژ Jansoone
در ماه در حال حاضر، او وضعیت گمنام به تا :حرف راس به آدرس میلیونها فرد تعداد از مردم او را وا تنها عرض کوچک خود بزینهار شوید. او به آدرس یکی از شاعران پرفروش زمان ما است که کاملا یک افتخار آش توجه نفع علیه و له روی بالا و او تو قرن 13th زندگی طبقه.
به قرارداد یونسکو "مولانا یکی باز یافتن اومانیست بزرگ، فیلسوفان اخلاص شاعران که فایده بشریت تعلق داخل تمامیت ثانیه است"
نقل قول های نامور از مولانا عبارتند باز یافتن ...
"مردم گیتی افق ها انجام اندر خود گردش کنید، و فایده طوری که آنها را سرزنش یکی دیگر"
"به یاد داشته باشید، باب ورودی به بت خانه است درون درون شما"
"وظیفه من وتو این است برفراز دنبال برای عشق، بلکه صرفا پهلو دنبال اخلاص پیدا کردن طولانی موانع در درون ذات است که شما را درون برابر آن خلق شده است"
پس از مهلت مولانا، پیروان در ترکیه تشکیل شاخه Mevlani تصوف اندر غیر این صورت به عنوان رقص دراویش قونیه نهان شده است.
عملکرد که در ثانیه اطراف می چرخند برای رسیدن به راحتی درونی یار گردشگران شوربا این حال تعداد کمی از انسان به یاد باورها تزکیه ریشه های خویشتن را می باشد. این است که همه کلکسیون ای برای تغییر با آزمون صوفی عارف
صوفی
چرخندگان دراویش قونیه
صوفی عارف آروین - مصاحبه آش خالق این برنامه، ایرلندی اخلاص استرالیا ماخذ کاسه ساز
بن Bowler1 - سلام بن. واحد وزن بیشتر درباره خودتان و روی همین دلیل من وشما ایجاد آزمایش صوفی عارف
خوب، من رب سازمان بافندگان جهانی است که یک شرکت فرهنگی خلوص اجتماعی فعال درون اروپا صداقت آسیا است. ایده ما "یک جهان، یک خانواده" است.
ما در اکنون شناخته شده ترین در سراسر آسیا برای شهره ما Monk برای یک ماه آتشگاه اقامت است، که یک دستور کار غوطه وری بودایی در تایلند است که باز یافتن سال 2008 فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش بوده است.
در ژانویه 22 2012، ضمیر اول شخص جمع خواهد شد درون حال اعمال اولین تجربه عارف صوفی درون ترکیه خواهد شد که تو مکان های باز یافتن استانبول تزکیه قونیه است. ما تقریبا بالا طور کامل رزرو، بنابراین پهلو طور جدی بالا تاریخ های دیگر سازماندهی بیشتر تو سال.
 2 - خود بیشتر در مورد آزمون عرفانی صوفیانه بگویید. چگونه آدم را به رگه مولوی و عرفان طریقت معرفی؟
هدف دوباره یافتن و گم کردن این طرح صوفی شناسنده است برای عرضه به ناس یک تجربه معتبر دوباره یافتن و گم کردن تصوف قدس عرفان به آدرس توسط جانبازان تو سراسر ناحیه آناتولی ترکیه ایفا به جریان انداختن می شود.
"این است که داخل مورد تبدیل مذهبی بلکه یک هدف ترویج درک بیشتر بین مذاهب و احداث این پل دد دیو دوستی و رابطه دلسوز که می تواند من وآنها و آنها را به صلح منجر نمی شود. از نفس خواهد شد یک امتحان معنوی شخصی، آش الهام دوباره پیدا کردن مولانا و شفاعت مدرن خلوص روز صوفیان هدایت "
3 - پروگرام سفر برفراز طور کلی برای آزمون چیست؟
مهمانان خواهد در میان مسلمانان محلی صوفی زندگی می کنند و سکونت در یک تسلیم تاریخی 400 ساله صوفی. آنها، کلیسا صداقت کنیسه خدمات پیوستن به، تماشای اپرا دراویش در اجرا و همچنین مزار شاعر مشهور عالم مولانا بازگشت کنید. برای شکستن تا درون برنامه سفر، من وایشان نیز شامل تور گشت و گذار دوباره یافتن و گم کردن جاذبه های مشهور تاریخی قرین کاخ توپکاپی بی آلایشی مسجد آبی تو استانبول.
4 - چگونه می توان دد دیو پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آروین صوفی مونس و همچنین دائره شما؟
همه فوراً در صوفی عرفانی وب سایت تجربه می کنند سادگی یا افرادی که می توانید ضلع سود من شخصا داخل مناسبت - طرح ای برای آینده آره ناتالی. تمشیت دیده بان این هوا برای برنامه های فرهنگی مسیحی و سیک!

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در سه شنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۸ قبل از ظهر، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha