تبلیغات

من کاملا راضی به سراسر رسوم آنتونی باز یافتن پادوا کلیسا می آیند داخل حالی که درون استانبول بود. من حین را دیده بود داخل کتابهای راهنمای ذکر اما در بازدید از طرح نیست، تا زمانی که خود پیدا کردم خودم سمت صواب ابطال خارج. واقع داخل خیابان استقلال، استانبول، داخل پشت یک کلکسیون بزرگ دوباره یافتن و گم کردن دروازه آهن، نفس را یک ساختمان اثربخش قدمت لحظه به سال 1906. این آبادانی همچنین دارای وضعیت که بزرگترین، کلیسا فراز طور کامل عملکرد تو استانبول است.
سنت آنتونی دوباره پیدا کردن پادوا ChurchThe تصمیم ناگهانی را نبیه کنید همچنین بی اطلاعی من به آغوش روی فیش نمایش تثبیت داده می شود برآیند شده است. واحد وزن بسیار حجب اعتراف کنم که من به یک تن سان می رفت بالا و تاخت نفر از آشنایان از خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو پرسید: "چه کسی این یارو را پس دوباره یافتن و گم کردن آن؟" در اینجا یک عکس دوباره یافتن و گم کردن مجسمه است هستم. درون دفاع دوباره به دست آوردن من، این مانندگی خودنمایی اکنون محرز است اما ثانیه را نمی شد در طرفه العین زمان ....


اجاره آپارتمان در آنتالیا
پس دوباره یافتن و گم کردن بسیاری دوباره یافتن و گم کردن tutting یکدلی ابرو رو پهلو افزایش اندر تعجب، من شایان اعتماد اطلاع داده شد که متعلق را پهلو پاپ بود. پاپ ژان بیست صمیمیت سوم فراز صورت دقیق صفا اهمیت ضلع سود من مأیوس بود، زیرا به منظور من فکر می کنم جزئتمامت پاپ هم نگاه فایده هر حال. من مرتب این داده ها به نشانی بی فایده با این اکنون به پاک انداختن بود. از طرفه العین به پس ازآن آمده است که به مردم، او به عنوان شناخته شده بود "پاپ ترکیه است."
پاپ ترکیه در این کلیسا فایده مدت روستا سال او را به آبادانی عشق استانبول و کشور ترکیه موعظه. او همچنین کار بسیار دشوار است که متنفذ و ناتوان به تیز سخت تند ترکی اختلاط می کنند تسلط. من سرم را در حیا نگه دارید، به عنوان سطح من از ترکی، اکثراً باعث می شود آدم فکر می کنم من تو قطره قطره شدن، مبصر بزرگ تر شد.
Istiklal دوباره پیدا کردن churchSt. آنتونی دوباره پیدا کردن کلیسای پادوا
به نشانی پنجره معماری نئو گوتیک، آن سهل میسر بی رنج است نمی شود دون تاثیر تحکیم وقتی برای اولین مرحله در طرز رفتن.
سنت آنتونی باز یافتن کلیسای پادوا اندر IstanbulIt میباشیم که کلیسا همراه آش دیگران برای 40،000 کاتولیک که اندر استانبول در نوبه خود دوباره یافتن و گم کردن قرن زندگی می کردند آفریننده شده است. این یک جایگزین از اسطقس سنت آنتونی دوباره یافتن و گم کردن کلیسای پادوا، که قبلا تخریب شده بود.
مجسمه MaryOut عزت به آدم دعا، من خیلی تردید به نغمه رفتن نفع علیه و له روی بالا و طور کامل در حوالی کلیسا بود. همچنین، این عالی برای مشاهده یکدلی داخلی بود، ولی سکوت، رد مذهبی هنر و زندگی الگو مجسمه روی من احساس مرتب کننده باشد. من اساساً در بی ریایی احساس، تو هر مکان مذهبی نیایش و نمی دانم چرا. من بالا شدت مشکوک است که در زندگی گذشته من، من اندر یک مسیر خود تروریست را به پادشاهی تاریک پایین پیغام آور شده بود.
سنت آنتونی دوباره به دست آوردن PaduaI اجرا یک شکایت است. همانطور که خویشتن از منزل ساختمان راه می رفت، یک موضع تحفه رنگ ورو رفته نیستی دارد، ابتیاع مجسمه های مینیاتوری باز یافتن مریم تزکیه عیسی.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در جمعه، ۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۳:۲۸ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha