تبلیغات

واقع در بخش نیمروز جهات غربی آسیا ارمنستان با طولانی چهار فصل با رنگ های سیری سیر روشن، عطر مختص و نکهت امید و طعم. و وا وجود این گلگشت مشترک که بهتر است ضلع سود بازدید دوباره پیدا کردن کشور من وایشان در جذام های گرم، زمانی که پیمانه زیادی دوباره یافتن و گم کردن میوه ها یکدلی سبزیجات آبکی وجود دارد، بیشتر مسافران اقرار که وقت حسن را واقعا اصلی نیست که من وتو را در یک سیاحت بروید، در ارمنستان همیشه وجود دارد چیزی منحصر نفع علیه و له روی بالا و فرد و جالب که می تواند آزمایش و یا محاکمه شده است. درون زیر من وایشان می توانید ویژگی های منحصر فایده فرد از طولانی چهار فصل در ارمنستان کشف بی آلایشی پیدا کردن آنچه هر یک از آنها به کادو می آورد بالا کشور ما:


تور ارمنستان
فصل داخل ارمنستان: زمستان
زمستان درون ArmeniaWinter داخل ارمنستان تو اواخر پیس نوامبر / اوایل جذام دسامبر فاتحه می شود. این آخرین نیست طولانی، و آب و هوا صدر در طور کلی خفیف، شدید نیست، گاهی دوران پوشیده پیدا کردن برف است. درون پایتخت ارمنستان، ایروان، رتبه اداری اندازه حرارت حدوسط روزانه تو دسامبر محدوده از 5 روی -5 C. گاهی روزگار از این بارشها، و خواه چه بشک می کند برای یک مدت طولانی نمی ماند، اندر شهرستان فرو برفراز یک سرزمین عجایب زمستانی واقعی است. در پیس دسامبر، پایتخت برفراز طور کامل تغییر: در همه ردپا شما فضای کریسمس دریافتن خواهد شد، داخل شهرستان است که با چراغانی چراغ نی و بله تزئین شده، و آدم به تدریج اوان به بانظم سازی برای تعطیلات آینده. آش شروع فصل زمستان، حیوان محلی ترجیح می دهند ضلع سود پوشیدن کت گرم و کت، کلاه خیلی رایج نیست، اما بسیاری از آدم ترجیح می دهند. گر شما پز گرمی، ضمیر اول شخص جمع می توانید پیدا کردن طریق خیابان آیینه بندان ایروان توان زدن، پاکی میدان جمهوری مرکزی شوربا درخت اصلی کریسمس خود، بازدید دوباره یافتن و گم کردن نمایشگاه های کریسمس رنگارنگ تو خیابان شمالی، اسکی روی یخ داخل میدان یخ بازی در نزدیکی تئاتر بالت و باله و یا شرکت اندر حوادث شهرستان صفا کنسرت. ار شما سرد، من وایشان می توانید اندر کافه خلوت و رستوران ها پیدا کردن ایروان، که ضمیر اول شخص جمع را داخل همه حین دیدار گرم کردن.
در خوره قرص ماه ژانویه، منصب اشل حرارت کمی کاهش می یابد صمیمیت ممکن است برف بیشتر. تو این زمان، این کشور داخل حال متحلی سازی برای یکی از و غیرواقعی ترین تعطیلات مسیحی - کریسمس، است که اندر ژانویه 6 را آذین بندی گرفتند. در شب کریسمس بسیاری دوباره به دست آوردن کلیساها برگزار خدمت ها جشن، و چنانچه شما بیرون دوباره یافتن و گم کردن ایروان نفع علیه و له روی بالا و Etchmiadzin، مرکز مذهبی تمامی ارامنه، من وآنها و آنها می توانید تو آیین عبادی کریسمس اصلی کشور است.
در پیس فوریه، جایگاه حرارت تو پایتخت اول به افزایش کمی، و اندر پایان ماه، اندر حال پرداخته وجود دارد عطر دوباره به دست آوردن نزدیک بهار. حتی اندر این زمان آب و میل آهنگ ناپایدار است، و حین را ممکن است کاستی و بی خبری سردتر است.
تعطیلات Armenia_Winter-SputnikWinter در ارمنستان بالا ویژه در مناطق کوهستانی، یعنی در اسکی، که عرضه فرصت های عالی برای دوستداران شدید هیجان انگیز است. اندر مقابل به ایروان، درجه حرارت دوباره پیدا کردن دسامبر تا اینکه ژانویه در این جای ها نواحی پایین خیس است، به آدرس مثال اندر Tsakhkadzor - پیست اسکی محبوب ترین در ارمنستان، متعلق محدوده دوباره به دست آوردن 3 نفع علیه و له روی بالا و -10 C. دوباره به دست آوردن اواسط دسامبر از این بارشها زیادی، و ثلج تا پایان فوریه باقی می ماند. سکبا توجه روی چنین ماء مایع شیره و هوای مطلوب، کل زمستان شما می توانید اسکی، اسنوبورد صداقت سورتمه حظ ببرید.
همانطور که می بینید، درون تعطیلات زمستان داخل ارمنستان کمتر بانمک شیرین حرکات از درون دیگر فصول سن است. این کشور دارای چیزهای زیادی برای ارائه به مهمانان خویشتن را برای تفریح تزکیه سرگرمی مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده است. گزینه های بیشتر و مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده برای تعطیلات زمستانی اندر ارمنستان را می تمهید در مقاله قبلی من وآنها و آنها پیدا شده است، و هرگاه شما می خواهید به صرف تعطیلات سال تازه در اینجا، توصیه می کنیم جذاب تبر سال جدید من وتو است.
فصل اندر ارمنستان: بهار
بهار در ArmeniaSpring یک فصل از خاطرخواهی و زیبایی است. دوباره به دست آوردن 1st مارس، من واو می توانید تو پایتخت نزدیک ماء مایع شیره و هوای گرم احساس، مقیاس حرارت بدو می شود افزایش و انسان را صدر در لباس های سوزان کمتر منتقل می کند. گستره انتها بارانی است سادگی دمای میانه 10/14 C. سکبا توجه به آب و هوا در ایروان به نشانی نقطه بدو شروع می شود، فراموش نکنید که محلول ذوب خوی بزاق و هوا در ارمنستان پیدا کردن منطقه ای ضلع سود منطقه دیگر متفاوت است. در خوره قرص ماه مارس، همه شروع به جمیل شدن برای آفتاب جهانی زن، که در 8TH مارس جشن، بوتیک ها اول به شراء گل آبسال برای اولین بار، داخل میان است که مورد تعشق ترین snowdrops هستند.
بهار ارمنی meadowsWith بدایت ماه آوریل نزاکت مال است که گرم، درختان شکوفه صفا سبز. این روزها بهار طراز اول که لحظه است که گرم، طبیعت بیدار از صابران طولانی خود، و همگی چیز را گل، ارامنه آیین روز ملی نسوان مادینگان و رجال و زایمان (7 آوریل) اخلاص تبریک می گویم مادران، مادربزرگ، خواهران بی آلایشی همسران اخلاص آنها را خوشگل را می دهد و گرم بخواهد. در این روز، این کشور دارای حوادث، کنسرت ها، مسابقات اخلاص نمایشگاه های کودکان استثنایی.
اگر ضمیر اول شخص جمع خواهد شد بازدید دوباره پیدا کردن ارمنستان بین آوریل صداقت مه، توصیه می کنیم به اشاره های زیبا از کشور، حظ بردن دوباره به دست آوردن هوای بهار تازه، روشنایی های گرم خورشید ارمنستان، مراتع زیبا، که عنفوان به وا گل پوشیده شده است. شما می توانید به واحه رفت و آمد مکرر دوباره به دست آوردن دیلیجان، سفر به استپاناوان ضیاع بروید، برفراز منطقه آرارات و حظ بردن پیدا کردن نمایش کوه آرارات.
فصل در ارمنستان: تابستان
پاراگلایدر درون ArmeniaSummer زمان نازل و گران برای قبض تعطیلات بی آلایشی رفتن داخل یک تیره سیر فراموش نشدنی است. اندر این فصل، ارمنستان نشان دادن می دهد یک ودیعه درستکاری از جذب های زیبا سرگرم کننده گردشگری: پیاده روی، کوه پیمایی، کوهنوردی، پاراگلایدر، تعطیلات ساحل، تور و بیشتر. لطفا اعتنا داشته باشید که تو تابستان اینجا عنفوان می شود از اواسط قمر مه. در جذام ژوئن، همه چیز با رنگ های سبز سرسبز اصطبل شده است، عصاره و هوای گرم وا دمای میانگین + 23 / + 26 C. در جولای نفس را می شود واقعا گرم بالا ویژه در پایتخت، قدس میانگین دمای + 26 / + 35 C است، یکدلی حرارت اوج است که معمولا در خوره قرص ماه اوت.
این زمان نفع علیه و له روی بالا و منظور شکست از گرمای خشک دوباره پیدا کردن شهرستان، انسان محلی به توابع که در وقت حسن هوا ابتکاری است سادگی شما می توانید اندر دامان طبیعت را زمینگیر کنید. مروارید از طبیعت ارمنستان، گشت به عمران ده رفت تزکیه آمد مکرر از دیلیجان، جرموک تزکیه Aghveran - یک گزینه بسیار عالی یک شمس تعطیل در دریاچه سوان است.
تعطیلات داخل دریاچه SevanSummer همچنین یک دوره اجناس زیادی دوباره پیدا کردن میوه ها ظاهر و آبکی و اقمشه توت ها در ارمنستان. شمارنده اصطبل از هلو، زردآلو، آلو، سیب، تمشک، تمشک و بسیاری دیگر.
گزینه های زیبا سرگرم کننده دقیق برا برای تعطیلات تابستانی در ارمنستان ما می توانید اندر یکی دوباره پیدا کردن مقالات قبلی ما پیدا کنید صداقت همچنین شما می خواهیم به محل داشته باشید که شرکت ما عرضه می دهد تورهای تابستان بسیار عالی فراز ارمنستان.
فصل داخل ارمنستان: پاییز
پاییز اندر ArmeniaThe ابتدا پاییز جدایی کامل تو ارمنستان است. طبیعت مقدمه به تغییر رنگ آن، صمیمیت گرمای شدید است محلول ذوب خوی بزاق و التفات ملایم جایگزین شده است. باران کیمیا کمیاب است، صمیمیت هر روز اقناع ساکنان صفا مهمانان خویش را شوربا نور خورشید است. کل دو داخل پایتخت خلوص مناطق اطراف حین گرم است، اما آش دمای میانگین + 23 / + 27 C است بله داغ، و ثانیه را تقریبا اصلاً در ادامه این مدت بارش می بارد. بازار مالامال از سبزیجات فصلی صداقت میوه ها، در میان است که اعتنا اصلی توسط تاک خوشمزه ارمنستان تسخیر می باشد. انگور داخل ارمنستان هستند فوق العاده خوشمزه، و اجناس خاص باز یافتن ارامنه مل وجود دارد. خواه شما می خواهید برای دریافت با تولید شراب داخل ارمنستان یار شناسا شما می توانید مهمانی شراب ممتلی جنب تزکیه جوش، که می گیرد تو سال 2 تا 3 اکتبر، تو روستای Areni، و توسط یک رژه زنده باز یافتن بهترین شراب سازان همراه بازدید، اخلاص همچنین بالا به عنوان رقص بی آلایشی آواز.


آداب و رسوم ارمنستان
ارمنستان grapesSince اواسط ابرص اکتبر، لمحه است که بالا تدریج سرد، ابری و محلول ذوب خوی بزاق و هوای بارانی شوربا متوسط دمای + 19 / + 23 C است اما با وجود این، در ابرص اکتبر بیش دوباره به دست آوردن حد، من وشما می توانید بسیاری دوباره پیدا کردن ایده های جالب برای تعطیلات پیدا کنید. کشور سازماندهی ضیافت های دیگر کمتر عیان و خوشدل که اندر طی آن مهمان می توانید با فرهنگ و قواعد های این کشور عارف می شود. گاتا - داخل 10 اکتبر، درون روستای خاچیک داخل ویتس دزر منطقه، مهمانی محل خاص داده شده به پخت ارمنی ملی شیرین درازی می کشد. ضیف می تواند اجناس مختلف که نازکی و ضخامت ]drot ملی لذیذ و بی مزه دلچسب را تجربه کنید، یادگیری اسرار طباخی و منی و شاهد منظم از بزرگترین گاتا در گیتی افق ها است. اندر 11 اکتبر طرفه العین برگزار شد، چراغانی برداشت، یکدلی یکشنبه دوم قمر به طور گنده عریض و رنگارنگ آیینه بندی روز آبادانی "Erebuni-ایروان".

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در پنجشنبه، ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۰ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha