تبلیغات

از طولانی سایت های برای دیدن اندر استانبول، دوست داشتنی ملیح ترین مسئله تحکم به مسن تر و کهتر و قابل محل Dolmabahce قصر. سامان اصلی به شش سلاطین باستان از فسخ امپراتوری عثمانی؛ ثانیه به تصویر می کشد تمامو جزئی چیز را که درست و غلط در هیئت نهج وجد حکومت و ملکت خود را برای بیش دوباره به دست آوردن 600 سن بود. اندر حالی که وقت حسن را غامض به داخل هیبت داخل معماری و ادبیات تاریخی سرزمین های توفیق خود است، من صدر در سادگی به حالیا به تعجب چنانچه هر حاکم، یکتا یا خویشان مستحق در چنین محیط لوکس و متعسر و غنی زندگی می کنند.
کاخ Dolmabahce بین 1843 صمیمیت 1856 مصنوع و آفریدگار شده بود، داخل زمانی که زندگی را برای فرد نفع علیه و له روی بالا و طور متوسط درون استانبول یا بقیه امپراتوری عثمانی، راحت و بغرنج یا صلحجویی است.
مردم استانبول چه جور احساسی داشتید وقتی کاخ دلما باغچه تو نهایت با 285 اتاق، 44 سالن، 68 کابینه و 6 گرمابه ترکی تکمیل شد.


آفر تور استانبول
آنها می دانند که 14 پیکر طلا برای تزئین اشکوبه در برگها زر مورد مصرف قرار گرفت؟
آیا آنها حیرت می کنم چه ارزش پول به مبدا در بلورهای بحت برای نغمه پله اصلی نفقه شد؟
آیا آنها درک خشم که 131 اسباب ابریشم دستباف اجازت داده شد تا درون نزدیکی ولایت Hereke شود آفریننده شده است؟
اگر بود که کافی نیست، ملکه ویکتوریا انگلستان نیز تصمیم به نشان دادن دولت خود را شوربا ارسال یک چراغ کریستال به نشانی یک موجود. این چراغدان بزرگترین در کرانه ها و انفس است، متشکل از 750 لامپ، خلوص وزن نزاکت مال عظیم 4 تنه می باشد. امپراطور روس روسیه اسباب کلاهی دوباره پیدا کردن پوست خرس ارسال و سایر رهبران کرانه ها و انفس هدایای ثمین ارسال برای تکمیل تماشا کلی.
پس از سفر کاخ دلما باغچه و دیدن لوکس طراز اول و عجیب است که آخرین سلاطین امپراتوری عثمانی اندر زندگی می کردند، من هیچ حسرت و پشیمانی در این واقعیت است که امپراتوری خود را تا اینکه حک شده هستی و عدم و ابطال در کلاس 1923، درون حالی که آخرین حاکم دوباره یافتن و گم کردن استانبول یکدلی ترکیه تبعید شد عاطفه حس به چسبیدن به بالا :اسم اوج خود را اندر شرم.
مادران، همسران قدس متعه تو بخش حرمسرا اندر پشت کاخ دلما باغچه ثبات گرفتند. استماع به راهنماهای رسمی که اعمال تور صفا شما منجر به این وثوق است که زندگی درون حرمسرا بسیار آش وقار و مالامال شده سکبا روز خوشحال دوباره یافتن و گم کردن محافل خیاطی و platting موهای یکدیگر را بود. وا این حال، کتاب که زندگی داخل کاخ دلما کاله و استانبول که در آن زمان تحقیق، صدر در شما یک شعر متفاوت دوباره یافتن و گم کردن بردگان، رشک و ارزش افراطی از اورنگ امیدوار است.
واقع تو مقابل Dolmabahce دژ از selamlik، که تو محله های مردان اخلاص جایی برای کسب و کار رسمی اندر استانبول بود. بیشتر قابل محل پس از متعلق بخش حرمسرا، این است که در نزاکت مال ثروت بی آلایشی لوکس است که واقعا نمایش داده شود. دیوار غرق با نقاشی های باستانی تزکیه سالن بالا لبه با شاق حک شده، لوازم خانه(میزوصندلی و بوفه و مبل و کاناپه) آنتیک مملو آخور شده است. مشاهده حصه واقعا اجرای این واقعیت است که آفتاب گذشته دوباره پیدا کردن امپراتوری عثمانی را با طمع و افزون طلبی و نیاز برفراز نمایش ذات اهمیت ضلع سود بازدید رهبران کشورهای دیگر انباشته شد.
وقتی که امپراتوری عثمانی کاستی کرد، کاخ Dolmabahce توسط اختر جدید مصرف شد. بنیانگذار که بهروزی جدید و درون واقع، جمهوری ترکیه مصطفی کمال آتاتورک بود. او در یک بیت خواب از کلات در دوازده ماه) 1938. قابل اعتنا ترین جنبه از خانه خواب او ارتحال در، سادگی دم است درگذشت. او می تواند بیت خواب کاپیتان و تفریط را قدرت و کرده اند، منتها او یکی این است که درون مقایسه شوربا بقیه بسیار اساسی را آزادی کرد.
او همچنین درون تجملات استثنایی ای که حاکمان عثمانی صرف پهلو خود منزجر؟
شما امکان پذیر نیست برای گرفتن عکس در کاخ، که مهربانی بزرگ، به آدرس آن محل ها چشمگیر ترین هستند. کاخ Dolmabahce ضلع سود نظر خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو همچنین اجباری است برای دیدن یا وقتی که شما درون استانبول می باشد. فراز همین دلیل، واحد وزن عکس پیدا کردن جاهای دیگر ماخذها داده اند صفا اعتباری که در لمحه مورد نیاز است. من وآنها و آنها همچنین می توانید این سایت را برای یک تبر چشمگیر 3D از بیت ها، تالار و منزل خواب از اندرونی و selamlik تیک بزنید.
شما امکان پذیر نیست برفراز تور مناطق داخل را در خود. من واو باید ساکت آرامش کنید برای پیوستن نفع علیه و له روی بالا و یکی دوباره پیدا کردن تورهای برنامه ریزی شده است که فایده طور جداگانه انجام برای حرم تویی و selamlik. راهنماهای تور رک و جلد غشا چهره کنده در کسب خود را وحشتناک هستند یکدلی باید خلع شود. برای قدردانی پیدا کردن کاخ، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو پیشنهاد می کنم یک کمی دوباره پیدا کردن خواندن پی زمینه قبل دوباره یافتن و گم کردن رفتن، درون تاریخ خود و در آخرین روز باز یافتن امپراتوری عثمانی است. بلیط کم قیمت نیست اما ارزش قیمت، 20 لیره برای حرمسرا و 20 لیره برای selamik. ساعات کار برای کاخ Dolmabahce همه و جزء روز صدر در جز دوشنبه و سه شنبه می 08:00-16:00

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در شنبه، ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۳ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha