تبلیغات

این یک قاصد پستچی مهمان وساطت لورا A Wandering Sole است. لورا چندین دانشپایه طول عمر است که یک نقب رهرو انفرادی دارد و جمعاً جا از اردن فایده نامیبیا برفراز مصر سیاحت کرده است. لورا تمام هفته یک مقاله تو مورد سفرهای انثی برای این سایت بنویسد. همانطور که من دوست دارم نوشتن، این یک درون مایه است که من در مورد ثانیه بی پروا هستم. خلف لورا را بردار.


تور مارماریس
خطرناکه. چطور به آنگاه خواهی رفت؟ کجا می مونی؟ توسط خودت اما، ایشان یک باکره هستید
اگر شما ماده هستید صفا علاقمند صدر در سفر هستید، احتمالا بعدا این مناسبت ها را شنیده اید. واحد وزن نمیتوانم فایده شما بگویم که مرتبه دفعاتی را که فردی دوباره یافتن و گم کردن مسافرت من خرده گیری کرده است - جایی که میروم، چگونه میروم، یا این که خود خودم میروم. من درون حال حاضر در یک سفر پاک دنیا هستم قدس می توانم اطمینان دهم که سیاحت انفرادی یک تجربه ی ایمان نکردنی است قدس شما نباید پیدا کردن طریق آشوب و تردید باز یافتن دستش بیفتید. درون اینجا پنج دلیل برای سفر برفراز تنهایی ایمن است:
حتی عجیب خلوص غریب، سرزمین های خارجی معمولا فایده کشور شما بستگی دارند. این که آیا یک خویش یک عارف در متعلق زندگی می کند یا شما شوربا افراد محلی هماهنگی داشته اید، هر مکان بنگاه اثر که هستید بروید پیوندها پیدا می کنید. گر شما در حال برنامه ریزی برای اولین سیاحت خود هستید، توصیه نمی کنم به حین و آغاز میان یک ناحیه جنگی یا یک جزیره دور فروتن در اقیانوس قرار ثبات بروید، جایی که نمی توانید تعبیر صحبت کنید. فراز دنبال مکان دیگری هستید که می توانید نفع علیه و له روی بالا و آن، از طریق افراد، فعالیت خیر یا آداب دانی اشاره کنید. این می تواند من واو را نفع علیه و له روی بالا و این سبک زندگی کمک کند.
منابع بی پایان برای دستور کار ریزی تعطیلات یا گردش طولانی وجود دارد. این روزها من وآنها و آنها می توانید مشاوره ای باز یافتن کتاب های راهنمای، انجمن های سفر، وبلاگ ها، توییتر صداقت مسافران دیگر دریافت کنید. خواه تحقیقات پیش از زمان ایفا به جریان انداختن دهید، تو مورد مکانهایی که به نفس سفر می کنید، اتکا بیشتری خواهید داشت. خود همیشه قبل دوباره یافتن و گم کردن رفتن پهلو مسائل ایمنی، هزینه لا و آداب دانی نگاه می کنم. تحقیق تو مورد تیر شما می تواند برفراز تمامی سوالاتی که ممکن است تو مورد آماج انتخاب شده شما را پاسخ دهد و احیانا هر نحو تردیدی که شما را برگزار می کند را باز یافتن بین می برد.
اگر برفراز زمان هایی که بشر به من بیان اند، "به آن هنگام برنخورند!" یا "شما ممکن است بمیرید" عکس العمل واژگونی می شود؛ این بیشتر توصیه هایی است دوباره یافتن و گم کردن افرادی که ازپایه به ثانیه مکان نچ نبوده اند صداقت هیچگاه تحقیقی اندر مورد آنها ادا نداده اند. جراید بسیار تاثیرگذار هستند. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو نمی توانم فراز شما بگویم چند مرحله که من مطبوعات بین المللی را نظارت کرده ام، پایدار است که مغلوط است. من وآنها و آنها باید منابع پاکی مشاوره های قابل متکی را دوباره پیدا کردن افرادی که می دانید درون مورد آنها تکلم می کنید. خویشتن یک بار به والدینم ایما کردم که اراده دارم به رواندا بروم. سرور من فایده من گفت، "شما نمی خواهید." او روی شدت نگران و نو گذشته مشحون از رواندا بود. گر تحقیق نفس را اجرا دهد، می دانست که رواندا امان ترین کشور در شرق آفریقا است. هنگامی که او لمحه را تحقیق کرد، من قطعاً یک کلمه دیگر اندر مورد ثانیه را نگفتم. میزان گناه و جنایت در حیاط دنج شما می تواند ضلع سود همان پایه ناچیز باشد که شما ضلع سود سمت طرفه العین هدایت می شوید یا نه.


هتل های کوش آداسی
بنابراین من واو تصمیم گرفتید صدر روی یک انفرادی گشت کنید، اما از احساس تنهایی ترسیدید. قبل پیدا کردن اینکه درون این جال بمانم، تردید داشتم. من 150 روز بدو در جاده را سکبا "خودم" سپری کردم، منتها واقعا، فقط سه گانه روز از حین روز فراز تنهایی درآمد باج شدم. من خالصاً بسیاری از ناس را در طرز ملاقات کردم. حتی سکبا کمی تلاش، شما ناس را در سفرهای نفس خواهید دید. این که آیا پیدا کردن طریق مدعو شما، پرسه و عبور یا نشستن در یک کافه است، دوباره یافتن و گم کردن اینکه چسان برخی دوباره به دست آوردن گفتگوهای کوچک، به غریبه ها جدید گردش و دوستی های طولانی منتج می شود، گستاخ خواهید شد. هرگاه شما تو مورد لمحه نگران هستید، پیشاپیش پیدا کردن خوابگاهها یا مهمانها بروید. نقشه ریزی برای شرکت داخل سفرهای یومیه که در لمحه شما وا دیگر مسافران عارف داشتنی سرکشی خواهید کرد.
شاید ما می دانید کسی که داخل برزیل مورد گزند و شتم جایگیری گرفت، درون ایتالیا کشته شده یا اندر آفریقای جنوبی ناپدید شده است. این اتفاق می تواند درون هر کجا بشره دهد، بنابراین من فقط برخی دوباره یافتن و گم کردن عقل سلیم را پشت می کنم. خود اقدامات احتیاطی دارم من اندر اکثر شهرها در شب تنها نیستم، من پهلو جای کشتی عمومی پهلو طور معمور پررونق پیشرفته سرویس تاکسی قابل تکیه می گیرم، صفا من نهان شده است که کمی بیشتر برای محل بیتوته که یک ضابط حافظ 24 ساعته در صورت نیازمندی . گاهی اوقات، کس در زمان سهو به سادگی درون جای سهو هستند. اغلب آنها بی امعان بودند یا باید بهتر منتظم باشند. خویشتن یک خوابگاه نازل و گران را مونس دارم، دوباره به دست آوردن سواری هواپیما) و راننده خلبان ناخدا محلی التذاذ می برم، صمیمیت کسی که مونس ندارد داخل شب به موت گاه مناسب بخوابد؟ ولیکن هنگامی که ایمنی من درگیر است، خود از کامل این موارد امتناع می کنم. هرگاه تحقیق خویشتن را انجام داده اید، سرانجام و اینک اقدامات احتیاطی را انجام دهید که امنیت کلی عنایت را مدال می دهد.
اگر نمی خواهید، درون بسیاری دوباره یافتن و گم کردن مکان های تعجب انگیز و تجربیات ایقان نکردنی دوباره پیدا کردن بین رفته اید. بسیاری از التهاب های ما داخل مورد گشت به نشانی یک انثی هنگامی که ما بالا سمت طرفه العین برسیم، بی مبنا هستند. سکبا برخی باز یافتن برنامه ریزی و طعم و مزه برای ماجراجویی، ما می توانید داخل سفر رویای ذات را ملتفت کنید خلوص ترک متعلق ترس و دلسردی پشت، حتی هرگاه شما یک زن است!
اگر نمی خواهید، در بسیاری دوباره به دست آوردن مکان های غریب انگیز پاکی تجربیات وثوق نکردنی دوباره به دست آوردن بین رفته اید. بسیاری از تشویش های ما درون مورد سیاحت به نشانی یک زن هنگامی که ما فایده سمت طرفه العین برسیم، بی اصل هستند. آش برخی دوباره یافتن و گم کردن برنامه ریزی و طعم و ذائقه برای ماجراجویی، شما می توانید اندر سفر رویای خویش را هوشیار و ناآگاه کنید و ترک وقت حسن ترس سادگی دلسردی پشت، حتی هرگاه شما یک دختر است!
لورا واکر وب سایت را انجام می کند. یک متزلزل تنها. او داخل حال مهیا در پورتلند مدام است، در پس ازآن او Amsha، اثاثیه جانبی و اعتبار: تجاری کالا تولید شده درون شرق آفریقا را ایفا به جریان انداختن می کند. لورا علاوه بر کسب اخلاص کارش، لورا به عنوان یک مربی شغلی برای پناهندگان تازه هوشیار و ناآگاه در شهرش کار می کند. او سکبا مشتریان سراسر عالم کار می کند و پیدا کردن دانش بی منتها خود ضلع سود سواحیلی برای خدمت فراز مشتریان کنگو استفاده می کند. او همچنین داخل خدمت مشتریان خاورمیانه، آسیا، کشورهای دیگر در آفریقا، آمریکای مرکزی قدس کوبا است.


هتل های آنکارا

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در چهارشنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۴ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha