تبلیغات

مناطق دیدنی و زیبا در آلمان نامحدود است و گردشگران می توانند سر پشه دره این کشور دیدنی، شهرها و مسیرهای جذابی را برگزینند و از تنوع طبیعی، فرهنگی، ورزشی و هنری این کشور خوشی ببرند. مهم ترین مراکز گردشگری آلمان از میان تاکستان های این کشور می گذرد. اما در عین حال، استادیوم های فوتبال دروازه اندر آلمان برای مردم این کشور، بیشتر از همه جای دیگر، حظ بخش است. داخل 15 استادیوم ایالت «نوردراین وستفالن» آلمان که مهتر رهبر ممتاز ترین ایالت این کشور است، مسابقات هیجان انگیز بسیاری برپا می شود.


مسیر غرفه های قدیمی: در شهر «لیمبورگ آن» تو «لاهن» آلمان، مسکن حجره های قدیمی که به سبک زیبایی نوسازی شده اند، در کوچه های تنگ و پیچ در پیچ، فضایی خاطره انگیز از گذشتگان عهد آلمان را تداعی می کنند. این ناحیه و روستاهای کوچک آن، باب مسیری 2800 کیلومتری، از گیرا تودل برو ترین مسیرهای گردشگری آلمان به شمار می روند.   


مسیر رمانتیک: شهرهای بسیار قدیمی تو آلمان نامعدود و معدود است؛ از جمله، «روتن بورگ»؛ شهری بازمانده از قرون وسطی که با مرتبط بودن قصر معروف «نوی شوان اشتاین» که در دامان پایین کوه های آلپ واقع شده است، معروفیت جهانی دارد. مسیر دسترسی به این قصر، از رویایی ترین و رمانتیک ترین مسیرهای گردشگری است.


مسیر تورهای صنعتی: گردشگرانی که به تعداد کافی قصرها و تاکستان های آلمان را دیده اند، می توانند به مسیر صنعتی گردشگران این کشور بازهم سری بزنند. باب منطقه روهر آلمان دروازه اندر غرب این کشور، مسیری 400 کیلومتری نابودی دارد. بخشهایی از این مراکز صنعتی، درنتیجه از تعطیل شدن، اکنون به مراکز فرهنگی تبدیل شده اند. یکی از معادن زغال سنگ این ناحیه رده بازار از طرف یونسکو به آغاز میراث فرهنگی دنیا هم نگارش شده است.


 


 

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در پنجشنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱۷ بعد از ظهر، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: مکان های دیدنی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha