تبلیغات

استان های گیلان و مازندران، خیز استان پرطرفدار کشور برای مسافرت هستند. طبیعت بکر و مناطق دیدنی زیاد نزاکت مال ها باعث می شود تا بشود از همه فرصتی برای سفر به این تاخت استان شمالی استفاده کرد.
جنگل مه آلود پاسند


اگر برای تفریح و تفریح استان مازندران را تعیین کرده اید پیشنهاد می کنم این سفر را به طرف مشرق استان مازندران دنباله دهید تا به ولایت و دهستان بهشهر برسید. روستای زیبای پاسند و تیمچه زیبای پاسند رز خوشی بعد از طی سه کیلومتر به سمت شرق درون سمت راست جاده در زنهار و بعید رودخانه پاسند با تابلوی بزرگ خودنمایی می کند . بیشه بکر و قدرت نخورده که سالانه جمهور باند های زیادی از درخت زار انبوه دم دیدن می کنند.


 


,جاهای دیدنی گیلان,مازندران

 روستای صفرابسته
آدرس: گیلان، رشت، آستان اشرفیه، شارع کیاشهر بعد از تمچال، روبروی قراولگاه پرکاپشت   


 


 روستایی در دامان طبیعت، دلچسب و دیدنی. روستای سودا بسته با ۱۲۵۸ فرد تعداد جمعیت دارای سابقه تاریخی ۱۵۰۰ ساله‌ است. یه منطقه گردشگری و توریستی با طریق ای بینظیر و دیدنی. از جاذبه های توریستی روستای زردرنگ بسته وجود اتوبان های تونلی، جاده‌‌‌‌ای که سرپوشیده شده از درختان توسکاست، و تو فصل های بهار و پائیز مصور طبیعت بینظیر ترین نقشه ها رو باب اون بکار برده.


 


جاهای دیدنی گیلان,مازندران


 


غار آویشوی
آدرس: گیلان، ماسال، ۴۰ کیلومتری شاندرمن
ین غار در منطقه ای به همین نام داخل جنـوب ۴۰ کیلومتری غربی بلد شـاندرمن ماسـاله. یه حفره آهکی با ستون های آهکیه که خیلی دیدنیـه و عالی ترین کهف تو استان گیلانه که تا کنون بیش از دو هزار متـر از ژرفـای آن، توسط مغاره نوردان و کوه نـور دان محلـی مورد پیمایش و اکتشاف آرامش گرفته. مغاک آویشوی بیش از ۷۵ میلیون سال قدمت داره. جالبه بدونین واسه رسیدن به این غار، از درخت زار ها و چشمه های جوشان گذر ردشدن می کنیم. تو ضمن لیاقت و عدم قندیل ها و آبشارهای بی نظیر داخل غار باعث جذابیت دوچندان اون شده .

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در یکشنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۹:۰۱ بعد از ظهر، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: مسافرت
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha