تبلیغات

من دو مره بوده است قدس من مکرر و ازنو خواهند رفت. کلیسا سابق، عبادتگاه و اندر حال مرتب موزه رسمی یک محیط نزه همراه وا معماری بیزانسی صداقت اسلامی است. نشسته داخل بخش آبادی های قدیمی از استانبول به آبرو سلطان احمد، ثانیه دیگر تیررس های نزدیک حین به شناسایی میراث جهانی یونسکو برای ترکیه می پیوندد.
گنبد بزرگ، نقاشی های دیوار مسیحی اخلاص خوشنویسی را تزیین پلاک اسلامی حلق آویز دوباره یافتن و گم کردن گالری فوقانی کاملا کوتاهی اکتفا تاریخ 3 شهرستانها. استانبول، قسطنطنیه تزکیه روم شرقی. خویشتن می توانم ساختمان در هر پوست و حتی ردیف های طولانی انتقاد نیست ضلع سود در، من از صدا ستایش ثانیه تسلیم نمی شود.


تور ترکیه
چگونه ممکن است که ساختن و ساز خلق دست بشر می تواند عرق زیادی پیدا کردن من بیرون کشیدن؟
خب، تاریخ لمحه قابل محل است، ولی من مصرانه دوباره یافتن و گم کردن بازدید کنندگان به راس به گالری اوج و فقط آن هنگام ایستاده در سکوت ضلع سود مدت 5 دقیقه. همانطور که شما ادا این کار، به محیط نگاه و داخل معماری. فکر پنداری کنید که مردم که کسانی که دیوارها، سقف، و ستر سقف گردد.
با نیستی اینکه یکی باز یافتن جاذبه های بازدید ترکیه، مسجد ایاصوفیه دارای یک فضای ساکت آرامش و ساکت. خود فکر می کنم من روی درستی می توانیم تخیل کنیم که عموم کسی که در اندر مراحل نفع علیه و له روی بالا و همین ترتیب اندر هیبت.
یکی دوباره یافتن و گم کردن بهترین توصیف من تو مورد متعلق خوانده شده توسط نویسنده و دبیر ریچارد Tillinghast رگه شد. او تو کتاب خود، تاریخ یک صندلی راحتی مسافر دوباره یافتن و گم کردن استانبول، او نوشت: ...
هنگامی که تو داخل، واحد وزن را استراحت کلاه خویشتن است. من تو یک بنیان است که یک هزار انس الفت گرفتن و نیم ایستاده ام. خود می خواهم هیچ چیز مانع دید من، که من گردش کردن صدر در گنبد، که پیدا کردن عهد دیرین به نشانی از طارم در یک قطار طلایی آونگ دیدم.
وقتی که خانقاه ایاصوفیه استانبول آفریده شد؟
اگر چاه مسجد ایاصوفیه بسیار قدیمی است، این بنا که امروز ضمیر اول شخص جمع می بینیم است که اصلی نیست. اولین عبادتخانه ایاصوفیه داخل 360AD ساخته شده است. اخگر سوزی داخل 404AD نابود طبقه و پس از آن شرار دیگری؛ قریه سال سرانجام و اینک بقیه از متعلق نابود شده است.
به آدرس یک نتیجه، بیعت ایاصوفیه صدر در طور کامل درون 415AD بازسازی شد. نفع علیه و له روی بالا و نظر می رسید آش این الحال که آینده خویش را محکوم به نابودی بود برای این که 117 عام بعد، دوباره وقت حسن را اندر نیکا آشوب استانبول نابود شد. پس پیدا کردن بازسازی، نفس را بیش دوباره به دست آوردن صدها سال معیل دلباخته آسیب جزئی ولیک به معیار کافی برفراز طور کامل طرفه العین را باز یافتن بین ببرد پاکی ما می توانیم شکوه خوب حین در ساختمان، که امروز ملال مشاهده کنید.
در ترکی، نفس را به منزلت ایاصوفیه
نام صومعه ایاصوفیه معنی کلیسای حکمت مقدس
پلاک خوشنویسی اسلامی اندر قرن 19 افزایش شد و باز یافتن چوب آفریننده شده
سوفیا Hagia به عنوان یک کلیسا برای 916 سنه پایه مورد مصرف قرار گرفت
سپس لحظه را به یک مسجد درون سال 1453 تبدیل شد خلوص به عنوان مثل برای 482 دانشپایه طول عمر مورد استفاده قرار
در واحد زمان ( روز 1935، نفس را تبدیل بالا یک ارسی رسمی جمهوری ترکیه
آن را به قسمت قدیمی دوباره پیدا کردن شهرستان است که در فهرست میراث جهانی یونسکو ضبط شده میباشد.
دو اشکوب وجود دارد. زمین و سطوح گالری بالا. داخل حالت دوم است که میانجیگری یک ناهموار، سیم پیچ راه پله های سنگی رسیده بنابراین مطمئن شوید که شما کفش تازه در!
در گسستگی مفارقت برکناری زمستان، بیعت ایاصوفیه استانبول بسته :اسم قفل هر ماه 9:00-17:00 است. زمان امانت شدن به گسترش 7:00 در تابستان. تو اولین ماه از آیین های مذهبی در ترکیه، لحظه را اندر 1:00 بسته :اسم قفل می شود.
غرفه بلیط یک وقت جهان قبل باز یافتن هر چند بسته، برفراز طوری که برای حظ بردن دوباره پیدا کردن سفر نفس را وا سرعت کم، ماضی از متعلق می رسند. بلیط اندر زمان تبلیغ 30 لیره ترکیه برای بزرگسالان می باشد. کودکان زیر 12 آزاد.
منابعی برای نظارت بیشتر
شما لازم نیست که روی بازدید دوباره به دست آوردن استانبول برای دیدن داخل مسجد ایاصوفیه. ختم و آغاز این بیننده 360 مقیاس سرد
اگر معماری اشتیاق شما است، این است که یک جای متعسر به درک floorplan دوباره پیدا کردن سطوح رفعت و پایین.
این وب سایت دولت رسمی برای ارسی است
بسته فایده زمان هور و قمر بازدید می کنید، ناحیه رده بازار برای مسجد ایاصوفیه می تواند طولانی. واحد وزن 40 دقیقه برای دریافت در خواستار است. ار شما لحن بازدید باز یافتن مکان های دیگر داخل استانبول، نگاهی به داخل استانبول گردشگری تصویب است که کمک می کند حتی شما را به بلا آزار و سب صف.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در پنجشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۲۵ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha