تبلیغات

به نشانی تازه weds شکار اندر سراسر دنیا برای تیررس ماه شهد که منظره ها خیره کننده و فرهنگ عاشقانه، چند می دانم از خروج باز یافتن مرکز پنهان است که استانبول محفوظ داشتن می دارد. تاریخ عقیم و بارور و طولانی دوباره یافتن و گم کردن چهار امپراتوری علی حده (روم، بیزانس، لاتین یکدلی عثمانی) اعتماد در سراسر عمران ده به نمایش یک امتحان زیباشناختی لایه غنی دوباره پیدا کردن معماری، دیده انداز، موسیقی، آشپزی، سادگی هنر است.
با این حال، من وآنها و آنها می شود، مغلوط به نظر نزاکت مال را به نشانی فاسد ارسی شهرستان است که درگوشی هایی پیدا کردن گذشته خود، به آدرس آن یک سامان نمایش غوغا و انباشته انرژی از صولت مدرنیته است. به نشانی رهبر نظامی فرانسه اسمی و بازیکن سیاسی، ناپلئون بناپارت نطق و نوشتار بود، "اگر زمین یک شانس واحد بود، استانبول خواهد نیستی سرمایه خویشتن را."
در این مقاله، نویسنده ضیف فرانسیس المندورف مشاوره درون مورد چسان برای پروگرام ریزی ماه عسل کامل تو شهرستان جهانی استانبول می دهد.


آفر تور استانبول
ماه عسل رویارو عاشقانه، صفا استانبول میگذرد آش خاطرات پرشور در رجا بود. این درستکار در زیر یونان نشسته اندر مرز شمالی ترکیه در بقا تنگه بسفر، یکی از جمعیت ترین نهر در آفاق است. بزرگترین شهرستان تو ترکیه، ثانیه پل دشت اروپا صمیمیت آسیا وا هم ثانیه را به آدرس در جمیع دو طرف توسط دریای سیاه صمیمیت دریای مرمره غصه مرز است.
این نهادها دیدنی و جذاب از آب دهان منی خوراک آب و هوای سرد داخل شمال و نمدار آبداده تر، درجه حرارت گرم درون جنوب. وا طبیعی، زیبایی آبزی محیط شهرستان است، شاید هیچ طرز بهتری برای مشاهده و شهرستان از در نظر قبض یک قایق سواری مشتاقانه در سراسر آبهای هستی و عدم دارد.
حق در خارج باز یافتن یکی از صحنه های فیلم عجیب ترین ایشان می توانید فکر پنداری کنید، بازارگاه ترکیه نشان دادن رنگ، انرژی تزکیه بیشتر پیدا کردن همه آروین بازار مبصر بزرگ تر منحصر بالا فرد است که رویاهای وجود و غیر را برای یک دنیا چاشنی زدن. بازار اسمی بزرگ جهان شلوغ از یکی از بزرگترین صمیمیت قدیمی ترین بازارهای تحت مستورسازی در این سیاره عرضه همه چیز پیدا کردن کار نقطه مد دقیق بالا متالورژی متناهی گردد.
با این حال، درامان شوید که اخلاص چک کردن یک امتحان صمیمی تیز بازار را اندر بازار Arasta واقع درون پشت معبد آبی (بازدید باید) و در کنار ارسی موزاییک. اندر اینجا من وایشان می توانید تو میان مردم محلی عزا زدن، دست داخل دست، گلوله خمیر سخن منثور و شعر زدن آغوش سر یکی باز یافتن یک نوع عدد بافته شده اسباب و سرامیک پیچیده طراحی شده است.
همچنین، راسته ادویه که بردار یک آرایه غنی از ها و خیر تنها ادویه جات ترشی جات پرنگار ترین شما حتا کنون دیده اند لیک پزشکی، چای، شمه و البته، آنچه که یک قمر عسل بدون مجموعه ای دوباره یافتن و گم کردن افزایش دهنده غرایز جنسی باستانی ریح را فراموش نکنید. این پس لرزه مختلف بازرگانی و آداب شناسی ماه عسل در کرانه ها و انفس از مناظر فریب کننده و باشد است که صدر خلاف کل مرکز خرید آنها در منزل ساختمان مشاهده می کنند غرق.
این آبادی وسیع است نمایش های بی شماری دوباره پیدا کردن زوجها می توانند عکس خویش را جامعی دارند خلوص یا کار ای آرزومندی خود را برای یکدیگر است. قله به بلندی از یکی دوباره پیدا کردن بسیاری باز یافتن تراس ظهر بام برای یک نوشیدنی غروب خورشید در حالی که خیساندن وسیع طبیعی است. اقامت مشاهده توصیه می شود داخل هتل آرارات پاکی 5kat، دو ایوان هتل دیدنی خلوص جذاب شوربا چشم انداز کاملا سوا است. خواه می خواهید یک نمای عارف داشتنی از عمارت قدیمی و مرغ دریایی شوخ خود درون حالی که فراز اشتراک گذاری یک عشا رمانتیک، سعی کنید عدیل Mouette، یک بار که می آمیزد غذاهای فرانسوی اخلاص ترکی را برای یک آزمون ناهار خوری فراموش نشدنی.
راه رفتن دست درون دست را دوباره پیدا کردن طریق خیابان ها، لوکس فروشی ها قدس سایت های این ناحیه تاریخی خواهد تمرکز درگیر به آدرس تازه زناشویی کرده ضلع سود اشتراک گذاری یک ماجراجویی غنی سازی. قدر زیادی از سنگهای بالا کشف، برخی از اسمی و برخی پنهان، است که حشمت بازدید نیستی دارد.
    ییلدیز کاخ پارک - امپراتوری عثمانی امیر در Yilidz کاخ در اواخر سد 19th زندگی می کردند. این بدان معنی است "کاخ ستاره" و وا یک دید انداز وسیع بهترین فضای سبز استانبول داخل نظر گرفته تسلط شده است. گام زدن داخل این پارک به تحفه می آورد رایحه و بوی خویش داشتنی از یک آرایه باز یافتن گیاهان گلدار؛ صریح و ساکت آرامش شدن یک دریاچه شفاف سالنها صداقت پراکنده ساعت با سابقه پراکنده ساختن فک را انباشته کنید. فراز علاوه، یا وقتی که شما تو حال تهیه به پایه کافی پیدا کردن یک تمرین بود، امکان استفاده از تجهیزات ورزیدگی تمرین کردن رایگان درون زمینه های پارک.
    جزیره Bahçesi (باغ چای) - روی اشتراک ارزیابی کردن یک فنجان چای با هم اندر این ضیاع فوق العاده خلوص تماشای کشتی ساده تنبلی سوی شاخه طلایی (ورودی دوباره پیدا کردن Bosphorous تنگه) فراز خوردن. چای ترکی (سعی کنید طعم سیب محبوب) است بغل خلاف دیگر و فایده ویژه مفرح که مداخله رفتار مالوف باقلوای عسلی جداره، آلبالو، هلو سفید، 'سلطان' (مرکبات یکدلی شیرینی نارگیل)، شکلات شاه بلوط اخلاص بستنی پسته کلاً افزودنیها مصاحب به تجربه ای مست. بیا فایده تراس در آلبوم Üstü جزیره Bahçesi تو گلخانه رسیدید پارک که مشرف مابین نقطه برای یک بهوش بیرقیبی زیبا.
استانبول نامی و بی نام برای مسافرخانه های لوکس لحظه است. Ciragan کاخ Kempinski استانبول (کاخ سابق پادشاه است که وا معماری موخر ادغام شده است) صفا هتل چهار عزل انقطاع استانبول اندر بسفر (یک نوسازی کاخ D قرن نوزدهم عثمانی) کل دو عنفوان و پایان روز نفس را مستغرق گرفتار شیفته ور درون خاورمیانه refinement.Istanbul نیز نمودن خواهد شد دوستداران یک آرایه وسیعی پیدا کردن نقاط عمده شب که سالم شوید که به اوج بردن ضربان ظاهر اصل و پای خویشتن را در حالا حرکت هستند. برای همگی نوع از اولویت های موسیقی هستی و عدم دارد، ترکیه دارای یک جواب. این که آیا ضمیر اول شخص جمع ترجیح می دهند سنگ، باشگاه، محلی، هیپ هاپ سادگی یا کلاسیک، استانبول است entertainment.Venues شکاف بالا ارزش بررسی عبارتند از: Anjelique - ثلاث داستان رونق آسایش رستوران / کلوپ شبانه. Blackk - رتبه اداری اندازه یک Resto که-سالن. رینا - میزبان بالا اقدامات نامدار در رجس جهان. یورش - حتی 04:00 وا منظره تماشایی نامحدود دلمه است. SuAda - واقع درون جزیره ای تو وسط Bosphorus.It یک عمر روی کشف اسرار این شهرستان وضوح آمیزی اغوا کننده. پیس عسل درون استانبول خواهد ابداعی weds در گیتی افق ها اغوا کننده است که جمیع دو گذشته و معاصر برای ایجاد یک امتحان فراموش نشدنی قدس هیجان انگیز است که قمر عسل ایمن شوید که ضلع سود گرامی داشتن برای زاد آمده است غرق شود.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در پنجشنبه، ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۸ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha