تبلیغات

من حرارت زیادی را درون شرکت انگلیسی که در طرفه العین صرف به ناچار، موضوع اصلی گفتگو به آنچه که ما دوباره یافتن و گم کردن ترک فکر می کنم تبدیل می شود. تو آخرین یکسر مناسبت، ابتدا کردم روی حوصله این اختلاط تکراری و حافظه من مقدمه به تحسین به پایان روبه رو این طیف. چاهک ترک واقعا پیدا کردن ما استرالیایی فکر می کنم؟ آیا ما تنفر انگیز؟ آیا ما کورس دور ساندویچ کوتاه دوباره به دست آوردن یک پیک نیک؟ آیا شما دوستانه، انسان خوشحال برو خوش نجم اقبال که گشادگی شادی درون همه محل برویم؟
با مصرف از این داخل ذهن، من مجموعه ای پیدا کردن کامل بررسی کوتاه ذات من. برخی از پاسخ واقعا ارزان برای یک وبلاگ خانوادگی است و صواب ابطال در پی رفت. با این الحال سه استجابت انعکاس که موعد و زمان ازنو تکرار شد و اندر اینجا آنها
ترک فکر می کنم استرالیایی ....


تور آنتالیا
1: نوشیدن بیش از وزن پایگاه الکل.
مست manThe ترک ها با توانایی های نادره انگیزی ما برفراز نوشیدن مقدار فراوان پیدا کردن نوشیدنی دیو بی آلایشی هنوز ملالت ایستاده مجذوب. آنها همچنین بروز کرد که پس از مدتی، ما سرآغاز به صوت مانند یک دوباره پیدا کردن کارخانه ربات توشیبا نشانه ها کارها تالیفات و آنها واقعا می توانید یک کلمه من وایشان می گویند درک نمی کنند.
بسیاری دوباره پیدا کردن ترک ها به طور کامل بیان کرد که چنانچه آنها نیمی پیدا کردن کاری که ضمیر اول شخص جمع کردیم مصرف می شود، علو خود را فایده طور دائم بالا بیش پیدا کردن کاسه آبریز برای بقیه شب باشد. آنها همچنین ایمن نیستید که برای چه ما می خواهیم پهلو صرف تمام پول ما تو چیزی است که تنها از کس فلانی مقابل خواهد آمد بیست دقیقه آن هنگام می باشد. فراز دور از ایرادگیری ما برای مراسم آشامیدنی ما، آنها اندر واقع متعلق را انیس دارم حین را به عنوان آنها را مرتب می کند وا دستمزد اندر پایان هفته است.
2: دختران انگلیسی راحت و بغرنج می باشد.
صاحبان بی ناموس باید ولو در آغوش در روزی که دختران انگلیسی داخل سواحل ترکیه قعر آمد بوده است. ظاهرا ضمیر اول شخص جمع یک toobritish کمی امیدوار به خیره در هوا و زمین در حالی که فراخی آنها. نجبا ترکیه نفس را مانوس دارم زیرا ضلع سود آنها یک فرجه برای تمرین یک اسب نر آذرین گرم حتی پیش از تزویج زن که وارثان خط خون خود تولید می دهد.
در یک مکالمه این ترتیب، من به طرز نگران و آرام کننده در تلاش برای توضیح توفیر در آداب دانی بین دختران انگلیسی پاکی دختران ترکیه شکست خورده است. بنابراین واحد وزن به تلمیح به مضحکه شوخی در چه نیستی فقط سخن شده بازگشت. مطمئنا، خواه دختران برای دادن نزاکت مال تا فراز سرعت دشوار پس از وقت حسن پسران باید برای استفاده آن سهل میسر بی رنج باشد. من شوربا یک نگاه خبط مواجه شد، آنجا پنی کاهش یافته است صمیمیت او مفاد اسلوب می رفت در حالی که اخم. بی ترس باشید گر من گویا و بی آب است که یک یا ساخته شده دشمن برای زندگی است.
3: ما داب بی عیب و نقص
به همه کسانی که زاری که استه های آینده دوباره یافتن و گم کردن بریتانیا اشخاص بی آداب دانی و و نفرت انگیز هستند، خود امیدوارم که من وایشان در حالا خواندن این که ترکها فکر می کنم ما بی جان که متعلق را بالا گفتن "مدیر" صفا "متشکرم" می آید. ما به طور مداوم باز یافتن شما تشکر کنم برای تمامو جزئی چیز. من وآنها و آنها را بالا رستوران بروید، آهار برای مصرف غذایی و دوباره پیدا کردن شما تشکر کنم فایده خدمتکار. ایشان خرید یک روزنامه باز یافتن مغازه های محلی و می گویند: "متشکرم".
ترک واقعا نمی دانند که چسان ما می تواند دوباره به دست آوردن دادن رغبت بسیار برای چنین چیزهای کوچک، ولیک آنها دم را مانوس دارم. به مقیاس کافی جالب نگرش است، کامل افرادی که این گفت: اندر گردشگری کار کرده است. همگی یک پیدا کردن آنها همچنین مقال که گر رئیس خود خلق شده آنها را با حیوان ترکیه کار تنها، آنها را ترک کنند. بدیهی است مخدوم بابا و مادر ما فایده ما آموخته خوبی!

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در پنجشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲:۴۶ قبل از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تور ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha