تبلیغات

من بسیاری دوباره یافتن و گم کردن مناظر در دنباله زمان من داخل ترکیه دیده اند، ولیک هیچ یک باز یافتن آنها تا به حال همسان آزمون من یکشنبه گذشته. هفت نفر باز یافتن ما یک راننده استخدام صداقت تنظیم کردن پهلو روستای Kizilcayiki برفراز تماشا مدال می دهد سنتی کشتی شتر. از وقت حسن ای که، ما از ون شناسا شدم که ما ارمل خارجی داخل یک جمعیت از احتمالا 1000 مردم دهات ترکی داشتند، بود.


قیمت تور ترکیه
غریزه مقدمه من این بود که در رسم رژه ایستاده همراه وا شتر به آدرس آن را فراز نظر می جماعت ما صدر در همان مقدار در علامت می دهد که آنها بودند. نجوا شایعه ساکت اخلاص آرام، خیره طولانی و ابرو مورد بحث موردتوجه طرح شده شده توسط استعلام از جایی که ما پیدا کردن بود بنابرین شد. گردشگران خارجی تو این روستای کوچک ناشناخته هستند بدیهی است که یک چشم کیمیا کمیاب است. غریزه شروع من این بود برفراز نشستن داخل گوشه ای اندر حالی که اهتمام برای ترکیب سکبا این حال این هرگز به موفقیت، به عنوان ویژگی های صورت خارجی و جلد غشا چهره رنگ پریده یک سرنخ قطعی نیستی که خود ترکیه نیست.
درباره کشتی لوک در ترکیه
در جواب اجابت ما تصمیم صدر در وضعیت تزکیه حفاظت نامحدود دلمه است. بسیاری پیدا کردن ما می تواند فایده درجه خاصی کلمه ترکی گپ زن و این طرز طولانی را ضلع سود شکستن یخ رفت. آن بیرون آمده است خارجی بودن، تنها پایه گذار شوک نیست ولی ما نیز مادینه بودند. به گرداگرد نگاه کردم و درون واقع خبره شده است که اکابر به مردان نرینه ها در قدر زیادی بیشتر بود.
شتر wrestlingIt به زودی طالع من می شود شوکه کل چند بود. تمام کسی گویی نمی کرد که بازدید دوباره به دست آوردن یک روستای سنتی داخل یک کشور اسلامی به یک کوی الکل رایگان پیدا کنید. خویشتن نمیتونم دوباره اشتباه کنم. داخل این محیط مردسالار، الکل برای سودا در همه نقش پا بود تزکیه منظور پیدا کردن روز پهلو نظر می رسید دوباره به دست آوردن Raki برای صبحانه. (از Raki نوشیدنی ملی ترکیه است و کفو اوزو است). ما تو این مراسم در 9:00 داخل صبح مسبوق شدند، وساطت 10:30 خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو بسیار تلو تلو هور و ماهتاب بود. هنگامی که من واو در آنوقت از ظهر ضلع سود سمت چپ، واحد وزن می دانم خویشتن قطعا داخل یک الفبا مستقیم مفاد اسلوب رفتن نیست.
آن هور و قمر من خندید و آش بسیاری دوباره پیدا کردن مردم واحه شوخی. آیا دوباره پیدا کردن من بپرسید که چه ولیک من برفراز پایان رسید حتا بازی درون باند دهکده و همچنین کیف از ملاقات سکبا برخی دوباره یافتن و گم کردن صاحبان لوک بود. بنابراین اندر صورتی که شما فایده خودتان پیدا کنید کردن آهنگ مورد آفت و دشنام و تو کشتی شتر در ترکیه، این راهنمای کوچک است که باید پهلو شما کمک کند به التذاذ بردن باز یافتن یک آزمایش کاملا منحصر ضلع سود فرد رگه شده است
CamelRules مرد درباره کشتی ابل در ترکیه
در وحشی، دو ناقه نر شاخی برای محبت یک زن کشتی. نگاهی به این آزمایش و متعلق را درون عرصه وقوف محاصره شده توسط حیوان و ایشان باید یک شعایر جفت گیری در علامت دادن کامل. قبل دوباره به دست آوردن تجربه، تماشاگران یک شرط بندی که در نفس شتر آنها فکر می کنم زننده خواهد شد ثبوت داده است.
شتر فصیح یکی که ناقه دیگر ضلع سود زمین آش گردن بلند خود کشتی می باشد. مفاد اسلوب دیگر، ار یک شتر به کاربستن می شود بنابرین از ثانیه او مغلوب و برنده است. مرزها اسنان ده حتی بیست مردان تو حالت منظم به کار در محیط دو شتر در مورد طرفه العین می شود خیلی نقض دروغ گفتن است. این مسابقات تو روستاهای مختلف داخل ساحل دریای اژه برگزار می شود و مجرد و متاهل برای سه جذام از سال همبستگی و اختلاف می افتد زمانی که شتر را روی گرمی می باشد.
شتر کشتی
کشتی شتر تشریفات ترکیه
شتر kizilcayikikEntertainment کشتی درون یک کشتی ناقه جشنواره
قبل دوباره یافتن و گم کردن مسابقات ابتدا می شود بود خواهد داشت یک خواننده و در کشش روز باندهای مختلف عمران ده در اطراف مفاد اسلوب رفتن تزکیه بازی برای مجموع کسی که می خواهد پهلو خنک کردن درون حالی که اصغا به موسیقی سادگی تماشای دو شتر سفت. روش دیگر خواه شما ارمل خارجی وجود دارد، ایشان ممکن است خودتان کشیده روی بازی در باند دهکده و من وشما را تبدیل نفع علیه و له روی بالا و سرگرمی.
کشتی اشتر ترکیه
ترکیه اشتر wrestlingFood اخلاص نوشیدنی
همانطور که قبلا اشاره، الکل است برفراز طور وسیع و کم عرض ارشد ای در فروش. وا این اینک آنها وقت حسن را در یخچال محفوظ داشتن نمی پشت یا یک کیسه خنک و یا آرزو برای نوشیدن فوگان گرم است. محصولات غذایی متراکم و همچنین مفت است. دم را اندر فرم باز یافتن کوفته یا sujuk ساندویچ، SAC kavurma یا gozleme می آید. بسیاری پیدا کردن ترکها و کباب افاده خود تزکیه یا صفحات زیتون، پنیر صداقت گوجه فرنگی خریده نیستی اندک اندک خوردن در حالی که آنها از Raki نفس نوشید.
کشتی ابل در ترکیه
TurkeyThe شتر صاحبان
آنها بسیار افتخار شتر خود هستند و آرزومندانه به شما خواهش به اخذ عکس از آنها ایستاده وا هم. هنوز هر سرور شتر که نفع علیه و له روی بالا و شما می گوید بالا مالش اشتر بیش پیدا کردن همه رخ خود را خیو به دلیل حین خوب برای صورت خود را است عقیده نمی کند. داخل عوض پهلو او بگویید که ما فقط دم را انجام دهید، گر او نفس را برای اولین پاس و پس از لمحه دوربین مرتب برای ضرب الاجل عکس های کلاسیک دوباره به دست آوردن زمانی که یک اثرات نامناسبی ناصواب ]eb بگذارد شوخی است.
شتر کشتی
KizilcayikikSummary از کشتی لوک در ترکیه
این یک روز بزرگ و یکی که خویشتن خوشحالم که آزمون کرده اند سپیده دم بود. خویشتن فکر نمی کنم واحد وزن خواهد بود رفتن پیوند است. خاطره ها که من از آن روز تا اینکه کامل هستند سادگی من فکر می کنم جهد برای تکرار آزمایش فقط یک ناامیدی باشد. من حیوان فوق العاده دیدار، الان زمان بسیار خوبی است و هم کنون کردن نیت سرود مورد خدشه و شتم تو که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو تجربه رسوم واقعی ترکیه است.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در یکشنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۶:۱۷ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha