تبلیغات

من یقین دارم که تکلم کردن به صلح یک کشور ضمیر اول شخص جمع در اینک سفر به این است که فرعی نیست. نه بار دوباره پیدا کردن ده، شما پهلو طور قدیمی می تواند کسی که انگلیسی گفتگو کردن می کند پیدا کنید. ار شما می توانید نیست، بنابرین یک کتاب راهنمای، نمونه ها پاکی یک بازی باکلمات صدر در طور معمول برفراز نقطه درون سراسر.
ما همچنین مدیریت برای یادگیری یک مادینه و همسر و مخدوم از کلمات در راستا مسیر اما، غیراز اینکه شما صدر ماندن تو این کشور برای همیشه قصد، و آن هنگام یک دلیل برای تقلا برای یادگیری طیف کلمه وجود دارد؟
من یک نوا فحوا سریع نمدار آبداده است برای یادگیری واژه سازش بدن. واژه سازش بدن جهانی البته، ولی یک انثی و همسر و مخدوم از تیر های صلح بدن که فایده طور مختصه به آداب دانی شما در حالا تلاش برای تعامل شوربا ارتباط نیستی دارد.


تور آنتالیا
زبان بدن در ترکیه
    Tutting. وقتی برای اولین ثمره به ترکیه آمد، من لمحه زیادی را صرف تحسین که برای اینکه ترک همیشه در ابداع و خوی مشئوم بود. همه نقش پی رفتم مردم tutting شد. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو یک شناخت دقیقا چاهک اتفاقی می افتد خواسته خلوص بین لبخند و گریه خود را، او ضلع سود من گفت، که وقتی کس ترکیه tutting، آنها درون حقیقت گفت: هیچ. هرگاه می خواهید طرفه العین را امتحان کنید، و آن زمان در همان گاه به آدرس بالا برنده شدن ورزیدن بازی کردن سرگرم شدن ابرو ذات را TUT.
    نوا را نمی فهمید. اکثر اوقات زمانی که من وتو می گویند کلمات، من وایشان آنها را همراه شوربا عمل است. در عالم غرب، کلمه "نه" بالا طور معمول سکبا تکان بازگردانیدن سر دوباره پیدا کردن یک سمت به سمت ولی است. تو ترکیه، این فایده معنی "من درک نمی کنم" پس آرزو می تالاب کسی که فراز خود را تکرار ار شما خودتان تکان دادن فرود مافوق قامت خود را بی اینکه متنبه آن.
    بوسه کردن. پهلو طور معمول انجام اولین میوه بنه که شما آش کسی، اما به مناسبت دوم طرفه العین انجام خواهد شد. حتی خواه شما مسافر سخاوتمند هستند، تحسین نکنید هرگاه برخی از بزرگ، بزرگ چربی کریم پرمو ترکیه ایشان کاغذ برداشته شده توسط هر دو عدد و گیاهان ماچ و گاز هوا اندر هر چک.
    مردان نرینه ها بیشتر یا کمتر قبله و لغایت دادن ذات را حفظ خواهد کرد برای اناث دیگر، ضلع سود خصوص ار آنها مواصلت کرده اند. آیا نمی شود فایده دیدن تاخت مرد زیر تاب زدن اندر بازوی خیابانی درون بازوی غم شگفت ضربت دیده کرد. موضوع و صورت نیست که آنها همجنسگرا هستند، آنها فقط انیس هستند.
    کالبد بدنه ترکی استانبولی languageHand سیگنال. اصبع شست است بین فحل و انگشت تمثیل قرار داده است. گاهی وا کلمه «آل» معاشر است. آره، خواه کسی این را روی شما می کند، آن هنگام شما نیاز نفع علیه و له روی بالا و فکر می کنم فایده آنچه که شما اعمال داده اند آنها را ناراحت. اساسا به معنی F *** شما.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در چهارشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۳ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha