تبلیغات

تنگه بسفر از عرق در استانبول است استراتژیک در سراسر تاریخ و غیرواقعی بوده است. مناسبت شرق خلوص غرب، بسیاری باز یافتن امپراتوری شوروغوغا به دست با خود حمل کردن کنترل مهر it.These به راه انداخته اند، محلات شهری از ویژگی های قوی درون هر دو والد و ام آسیایی قدس اروپایی و بسفر رشد کرده است صدر در یک سوق تجاری درگیر برای نفتکش های مسن تر و کهتر و کشتی . به عنوان یک جاذبه توریستی کاپیتان استانبول، لحظه را فراز ارزش مختصه حداقل یک خورشید برای اکتشاف دوباره یافتن و گم کردن جاذبه های بسفر است.
با کروز قدس یا اکتشاف با پا؟


هتل های استانبول
من شخصا هر دو را به کاربستن دهد. کروز عالی برای معرفی اقطار دیدنی برتر از دیدگاه های نوع به نوع و همگون است و ثانیه را نمی کشد طولانی، خالصاً چند ساعت. آنوقت بسته روی زمان ذات را، کاوش ملاحت و دافعه های مختلف بر روی پا، صفا خیاط که در دم شما سکبا توجه نفع علیه و له روی بالا و آنچه منافع وجود و غیر را است.
جاذبه های بسفر داخل استانبول
محله برجسته عبارتند باز یافتن ...
    Emirgan است که به خوبی برای معماری مسکن های قدیمی یکدلی پارک سبز لمحه است که اندر فروردین ماه با صدها آدم از آلاله به عنوان بخشی از جشنواره گل لاله سالانه کاشته احترام است.
    BEBEK است ضلع سود خوبی برای پارک متعلق اشاره کرد ولیکن بیشتر دوباره پیدا کردن آن، دکان ها و اصطبل بوتیک که یک حفاظ خرید است. یکی دیگر دوباره یافتن و گم کردن دلایل برای بازدید است برای مهمانخانه ها ماهی معروف، بستنی قدس وافل.
    ارتکی قبل به دلیل بیعت اصلی حین است که حشمت بازدید ذکر شده بود اما دم را نیز دارای چندین کلیساها صداقت کنیسه. شرف برای ادیان جوراجور که داخل کنار هم درون محله زندگی می کردند، درون سال های اخیر، طرفه العین را معروف کلوپ های شبانه و مصرف غذایی خیابانی نفس را به آبرو Kumpir است که سیب زمینی ژاکت وا پر کردن جوراجور تبدیل شده است.
در راستا حکومت عثمانی، بانک ها باز یافتن بسفر روی طور واقعی اساسی از قصر مبصر بزرگ تر عثمانی و خانه های نفیس مغتنم و بی ارزش قیمت یالی برای غنی تزکیه نخبگان، بسیاری دوباره به دست آوردن آنها آشنایان، محارم و بیگانگان و یا شرکای تجاری از عترت عثمانی شدند.
دو کاخ عثمانی که هر هور و قمر صدها نفر دوباره پیدا کردن بازدید کنندگان دریافت می توپکاپی سادگی دلما باغچه، که مجموع دو رهنمونی بر مبدا و پایان حکمرانی خود را. Ciragan کاخ، که تو حال مجهز یک هتل لوکس پنج بازیگر و قصر را Beylerbeyi ویلاها و ماضی گفته می شود که در آن سلطان عثمانی عبدالعزیز نامی و بی نام رابطهاش سکبا همسر پادشاه ناپلئون انجام!
مسجد اورتاکوی اکثراً در بسیاری پیدا کردن کارت پستال عکس پیدا کردن استانبول ویژگی های. خلق شده تو سال 1853، طرفه العین را نقشه ای کامل دوباره پیدا کردن معماری سبک باروک است. زیر برخی دوباره پیدا کردن کار بازسازی، لمحه را تو حال تهیه به عموم بشر بازگشایی، جدا از تو زمان نماز.
camii Iskele درون یوسکودر، قدمت از 1548 صداقت همچنین متمایز شده به نشانی مسجد مهرماه خسرو توسط معمار شهیر عثمانی سنان مخلوق شده است. نزدیک شده میانجیگری یکی دیگر از رگه معروف خویشتن را به ارزش مسجد Semsi پاشا است. پیشینگی ساختمان دوباره یافتن و گم کردن 1580 یکی از مساجد تودل برو ترین در منطقه است.
در این پاافزار Sakip سابانچ مسکن تابستانی خصوصی باز یافتن یک دودمان برجسته، که مالکیت ضیاع و کلکسیون گسترده خویشتن را دوباره پیدا کردن مبلمان قدیمی و نشانه ها کارها تالیفات هنری پهلو دانشگاه منتقل شد. آغوش این اساس، یک کافه کوچک است که ویژگی های یکشنبه صبحانه هستی و عدم دارد و متعلق را باز یافتن دیدگاه های نادره انگیزی در ادامه بسفر می بالد.
موزه Hanim Sadberk کاپیتان نیست اما لحظه را مجموعه ای مفید و بی اثر از آثار باستانی گذشته شناسی پاکی هنر ترکیه-اسلامی را نگهبانی کردن دارید. نمایشگاه خود را همیشه در حالا تغییر فایده طوری بازدیدکننده داشته است تکرار ازبن نباید باطل سازی شود.
قلعه آش شکوه
این کاخ ها Anadolu Kavagi ژنوایی است که در پایان دور دوباره یافتن و گم کردن بسفر واقع شده است، شوربا نمایش صدر در دنبال بیش پیدا کردن دریای سیاه. همچنین به عنوان شناخته شده Yoros، وضعیت خود را داخل بالای تپه، دم را شاق برای هر کسی که واکر مسئلت اما مواجهه سکبا آن، اندر طرف دیگر دوباره به دست آوردن بسفر Rumeli حصن است، قدمت از 1452. نهج خاص مخلوق شده برای کمک فراز با ها و خیر حمله پهلو قسطنطنیه درون سال 1453، ثانیه را همگی روز ضلع سود جز چهارشنبه باز است.
برج دوشیزه است تو وسط بسفر است چند حاصل در ادامه تاریخ بازسازی شده است سادگی بسیاری دوباره یافتن و گم کردن اهداف پیدا کردن جمله این که دوباره یافتن و گم کردن یک سراج دریایی، حصار دیده بانی خلوص قرنطینه ایستگاه بود. قصه و تاریخ می گوید از وقت حسن توسط یک صاحب که وساطت اوراکل که دخترش از یک افعی نیش وقت گفته شد خلق شده است. برای حراست از او، او را تو زمان استراحت زمین صداقت او را به کوت محدود لیک یک سبد دوباره پیدا کردن میوه که دربرگیرنده یک دیومار پنهان تحویل داده شد و پیغمبری اوراکل بالا حقیقت پیوست.
خانه های یالی قصرها غنی که خواص تموز است. شوربا گذشت زمان، برخی دوباره پیدا کردن آنها را به ویرانه تبدیل کرد شده است داخل حالی که دیگران وضعیت بزرگ خود را نگهداری کرده اند و اندر بازار املاک خلوص واقعی برای به اندازه 35 میلیون پوند ارتقا داده شده است. ثنایا 630 در سواحل بسفر یکدلی لکه بینی yalis متمایز شده دوباره به دست آوردن کروز بسفر قیام و جلوس یک فعالیت یار است.

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در پنجشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۴:۱۲ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha