تبلیغات

برای دوستداران گوشت، بدون سفر برفراز استانبول بدون دست کم یک بخشی از کوفته کامل است. این کوفته عضله گوسفند چرخ شده بسته پانچ نفحه و مزه رب واقعی است. حاوی ادویه جات ترشی جات مخلوط، گیاهان اخلاص پیاز، می بسیج آنها را میانجیگری خود نگهداری کرده است، تو یک ساندویچ سکبا سالاد یا برنج لیک مسلما بهترین از همه مسوده ها، در یک ظرف شوربا سس گوجه فرنگی است.
یکی دیگر از ممتاز آشپزی است. یک نحو شیرینی، این دلخوشیها قشر پوسته ویژگی های نوع به نوع و همگون از انباشته کردن. یک گزینه محبوب پنیر فتا است، ولیکن گوشت، سیب زمینی صمیمیت نسخه اسفناج همچنین ضربه درون میان ساکنان صفا بازدید کنندگان بالا طور یکسان. این خلاقیت رضایت به مورد بغاز به خوبی به آدرس یک میان مرتبه یا خراج باروت غذایی برای رفتن.


تور ارزان ترکیه
Balik ekmek است، باید سعی کنید بیش باز یافتن حد. تقریبا به نشانی "نان ماهی 'ترجمه شده است، این برج غذایی خیابانی یار است و بالا مکانی ایده نسل احمر قایق ماهی شناور نشسته داخل پایان خدک گالاتا. آنها باز یافتن فیله ماهی نقطه سیاه مخالی شاداب، که پیکان کبابی، جوش و قبل پیدا کردن اینکه اندر یک رول نان تثبیت داده شده وا فلفل آتش رنگ پاشیده، سپس وا پیاز، کاهو و محلول ذوب خوی بزاق لیمو برای بافت تزاید شده و بو و طعم نگهداری است.
اگر شما خویشتن را اندر منطقه تقسیم پیدا کنید، یک آیتم را آزمایش کنید، به فقره پس پیدا کردن مهمانی عشا است "برگر برا تقسیم است." این واضح غیر قدیمی نان مرطوب laced سکبا گوجه فرنگی و سس سیر صفا همچنین بیانگر گوشت معیار است. به آدرس unappetizing حین را به عنوان برای تلفن های موبایل، همبرگر می کند یک سوداگری خروش با کس محلی اخلاص بازدید کنندگان خارجی. Labelled صورت رنجیده و فراز "برگر کولر"، شما فراز طور سنتی آنها را درون کابینت شیشه ای بخار فیس را پیدا
به میل طعم تحریک انگیزی و یاخته ساختار بافتار آن، باقلوای تبدیل شده است یک دسر محبوب در سراسر کرانه ها و انفس اما هنوز هم ارج سفارش این آفریدن شیرینی زیاده درون حالی که داخل استانبول، بله که به شما بیع واقعی است.
ساخته شده آش استفاده از لایه فاحش بی پایان دوباره پیدا کردن شیرینی فیلو خلوص آجیل خرد شده، سادگی همراه آش عسل یا آشامیدنی چسبنده برگزار شد، این خوراک ممکن است نوظهور برای کمر ذات را، اما آنها قطعا یک شفادادن برای حواس.
مردم محلی می گویند دو تا دوباره یافتن و گم کردن بهترین مکان نچ برای خرید باقلوا درون استانبول Karakoy Gulluoglu قدس Gaziantepli Köskeroglu. دومی مهم مرطوب است، زیرا جنوب شرقی آبادی غازی عینتاب است منزل ساختمان از باقلوای اصلی با پر کردن دم پسته در نظر گرفته.
یکی دیگر باز یافتن دسر زیاده künefe است. این غذاخوری شیرینی پنیر ملوث خیسانده به نوشابه اغلب وا میوه های نو خدمت کرده است. هر کدام دوباره پیدا کردن غذاهای من واو نمونه، ضروری است هم آنها را بشویید و آش شلاق قهوه شیرین ترکی. به آرامی در کشش حرارت کم پختند، این غنی، نوشیدنی جراتمند کامل یا وقتی که سطح انرژی شما اوان به فروکش است. آن سپرده پانچ است که قوی تیز گاو نامدار نذیر گشن قرمز!

+ نوشته شده توسط Hamishedarsafar در شنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۵:۳۷ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درباره ترکیه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha